Diskusia
Vyjadrite svoj názor v diskusii
Subject *
Meno
Správa *

Aby ste mohli pridať príspevok do diskusie, musíte pridať obrázky pod správne kategórie. Zaberie vám to pár sekúnd.

Hosť: Sviatok

Dobry den, chcem sa spytat ci je vo stvrtok zumba 17.11 - aj ked je sviatok. Dakujeem

Pondelok, 14 November 2011

Peter: Re: Karin stranka

Ahoj Karin, stranka je vytvorena v CMS systeme Joomla.

Piatok, 04 November 2011

Karin: stránka

chcem sa spýtať, cez čo (stránku alebo sýbor) si vyvorila túto stránku. Ďakujem Karin

Piatok, 04 November 2011

inštruktorka Lucia: RE: Eta: Zumba pesničky

Eti,

ďakujem za kompromis Smile Budem sa veľmi snažiť nikdy vás nasklamať a prinášať stále lepšie a lepšie Zumba pesničky a choreografieCool

Streda, 05 Október 2011

Eta: Oprava

Každá tvoja choreografia je úžasná a taktiež aj pesnička- inú choreografiu na tvoje pesničky by som si ani nevedela prdstaviť. Takže nesúhlaím s vetou že ju nemajú radi pretože všetky sú úžasné. Laughing

Utorok, 04 Október 2011

Eta: Zumba pesničky

Každá tvoja choreografia je úžasná a taktiež aj pesnička- inú choreografiu na tvoje pesničky by som si ani nevedela prdstaviť. Takže nesúhlaím s vetou že ju nemajú radi pretože všetky je úžasné.

Utorok, 04 Október 2011

Janka: ANO Smile TO JE ONA

Ano Lucka, to je ta piesenka Smile pekna je. dakujem

ps: tieto spamy co sem niekto dava su "chutne" ...

Nedeľa, 02 Október 2011

inštruktorka Lucia: RE: Janka

Ahoj Jani,

ja som mala doteraz taký pocit pri cvičení na pesničku Fired up, že ľudia ju až tak radi nemajú...takže som rada pozitívnemu ohlasu a hneď ju budem púšťat na hodine s väčšou radosťouSmile.

Pesnička, ktorú sme včera mali pri strečingu sa volá Caribbean blue od Enya http://www.youtube.com/watch?v=Jl8iYAo90pE&ob=av3n. Je to ono?Wink

Krásny víkend prajem Cool 

Piatok, 30 September 2011

Janka: vcerajsia pesnicka na strečing

Lucka, prosím ťa, aká to bola piesenka ?

Janka: PIBULL - FIRED UP - BOMBA

Ahoj Lucka, Ahoj Zumbacky Smile

zostava na Fired up od Pitbulla je jednoducho BOMBA, aj pesnicka aj Lucka su super Smile

zimček

inštruktorka Lucia: RE: Hosť Zuzka: Zumba

Ahoj Zuzi,

tvoj komentár ma veľmi potešil! Som rada, že naše youtube videá sa ti páčia a že si môžeš aspoň týmto spôsobom s nami zacvičiťCool. Aj keď Zumba videá nenahradia atmosféru na hodine Zumby v telocvični, sme veľmi radi, že si aspoň takto môžu s nami zacvičiť ľudia z rôznych končín sveta. A po takýchto komentároch vieme, že ich natáčanie má zmyselSmile 

Pondelok, 19 September 2011

Hosť Zuzka: Zumba

Ahojky chtěla bych smeknout poklonu instruktorce Lucii. Náhodou jsem narazila na vaše videa na youtube a byla jsem ohromena. Instruktorek jako vy je málo, alespoň v České republice jsem na tak dobrou intruktorku ještě nenarazila, vaše sestavy jsou zábavné a plné energie. Jste člověk na pravém místě, který rozdává radost ostatním. Gratuluji Smile Ráda si s vámi zacvičím alespoň podle videí

Nedeľa, 18 September 2011

katka: permanentka

ahojte, zostala mi volna permanentka na 7 vstupov na Zumbu v BA platna do konca roka. otehotnela som, v januari rodim a tak ju uz do konca roka nevyuzijem. ak by ste mali zaujem niektora, predam ju za 10 eur. napiste mi na mail a skontaktujeme sa. katun@post.sk dik, katka

Sobota, 03 September 2011

inštruktorka Lucia: RE: Magio PLAZ?

Ahoj Julka,

nápad je to skvelý, žial cvičíme Zumbu takmer každý deň a nemáme kedy pridať ďalšie hodinyFrown. Našťastie počas leta cvičíme vonku a letnú atmosféru cítiť aj bez piesku a lehátok ako na Magio pláži Tongue out

Pondelok, 11 Júl 2011

Julka: magio plaz ! opakovanie Smile

ahojte ja toto pisem zase lebo som si zabudla napisat meno Laughing no tak ci by sme nemohli tancovat zumbu na magio plazi? no to pri auparku ta plaz Cool prepacte ak to obtazuje..

Nedeľa, 10 Júl 2011

Hosť: Magio PLAZ? :D

dobry , iba ma tak napadlo ci by ste RAZ  nemohli mat zumbu na magio plaz .. ako letna zumba na piesku alebo na trave Bol by to dobry napad? Cool

Nedeľa, 10 Júl 2011

Maťa: Re: Peter

Peťo ďakujem ti za tú stánku čo si mi tam napísal Smile Určite sa popozerám po videacch s kúsim sa zlepšovať lebo som len začiatočníčka....Ďakujem aj za odpoved na pesničku od Mohanbiho, určite ak neaká choreografia na nu bude naučím sa ju celú Smile ... a to si napísal pravdu že lepšiu zábavu uažijem s cvičitelmi ale ti v mojom okolí neviem o tom že by sa Zumna cvičila neako tak ako u Vás..a do Bratislavy to mám ďaleko ... tak nič iné mi neostáva len cvvičiť doma.... dúfam že aj to mi neako pomôže zhodiť tých pár tukov navyše lebo už fakt neviem ako si mám brucho vypracovať na ploché.... Ďakujeem za odpoved Smile 

Utorok, 05 Júl 2011

Peter: Re: Maťa

Ahoj Maťa, na YouTube ľahko nájdeš kopec videí profesionálnych inštruktorov. Ak Ťa už máš opozerané videá na našom kanáli ZumbapartySK , skús napr. tento TheRoseAnn

Čo sa týka songu Coconut Tree od Mohombi, Lucku musí pesnička chytiť na prvé počutie aby vymyslela dobrú choreografiu. Ale možno sa raz bude tancovať aj na túto Smile.

Nezabúdaj však, Zumba je špecifický druh cvičenia založený na zábave a atmosfére a aby Ťa bavila aj naďalej, nie je dobré cvičiť len doma pred TV. Tú pravú Zumbu zažiješ jedine na hodine s ostatnými cvičiacimi Wink 

Piatok, 01 Júl 2011

Maťa: Smile

Ahojte... zumba ma velmi začala baviť ale chcem sa opýtať kde by som mohla najst viac takých videii ako tu v zumba vedeach ..myslim take kde nieje hrúza ludi a je wšetko brané ako pre profesionálov ale také kde je cvičitelka a možno dalsi 4 či ´5 ludia..a dalej sa chcem sýtať nevymysleli neako kroky aj na pesničku od Mohanbi-coconut ??? na t o by sa suuupiš tancovalo -....prajem vám pekný den a vela zábavi zo zumbou Smile

Štvrtok, 30 Jún 2011

Lucia a Peter: Re: Tinka

Krásny komentár ako dôkaz priaznivého vplvyu Zumby na náš život! Mysli, konaj a ži pozitívne! Presne o tom je ZUMBA Smile

Piatok, 24 Jún 2011

Hosť: Tinka : ,,nech zije zumba,,))))))

Ahojte,uz treti mesiac cvicim zumbu a neviem si ju vynachvalit.)))))Vdaka nej som si vyformovala svoju postavu a citim sa super tak po zdravotnej,ako aj po psychickej stranke,,)))))))))Zumba je skratka supeeeer..))))

Piatok, 24 Jún 2011

inštruktorka Lucia: RE: Pesnička

Dobrý deň,

spomínané pesničky mám a vedela by som Vám ich zaslať, napíšte mi na e-mail info@zumba-party.sk Smile 

Utorok, 21 Jún 2011

inštruktorka Lucia: RE: Janka

Janka,

veľmi ma potešil Váš komentár a nabil energiou do ďalších hodín. ĎAKUJEM! Smile 

Utorok, 21 Jún 2011

Hosť: Pesnička

Včera som si pozrela oficiálnu stránku Zumby a mohla som si tam pustiť pesničky. Bola tam jedna úžasná. Volala sa Dance dance dance a  nikde ju neviem nájsť. Našla som tkéto podobné otázky a odpovedali na ne, že to dostávajú len inštruktory. Strašne, strašne by som ju chcela. tu je aj link: http://www.podsnack.com/playlists/817ec72be229310c2656f9cd4a426238       a dobrá bola aj bring it on

Utorok, 21 Jún 2011

Janka: Zumbucika nasa Smile

Ahojte, neda mi nenapisat, vzdy ked zacne zumbicka chce sa mi PLAKAT OD STATIA Laughing

Pondelok, 20 Jún 2011

Display Num << Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>Strana 5 z 14