Diskusia
Vyjadrite svoj názor v diskusii
Subject *
Meno
Správa *

Aby ste mohli pridať príspevok do diskusie, musíte pridať obrázky pod správne kategórie. Zaberie vám to pár sekúnd.

Peter: Zumba vonku

Ahojte,

takze par problemov je vyriesenych Smile. Publikum sme tento tyzden ziadne (zakaz vstupu pre necviciacich a zamkynanie brany) deti bez rodicov taktiez pomaly chapu nase upozornenia a nezavadzaju.

Lucka zacina prisposobat choreografie, delime sa dve strany, pripadne cvicime do kruhu, aby vsetci videli. Skusame rozne alternativy aby bol kazdy spokojny. Co sa tyka povrchu, ten zial nezmenime, alternativy su fakt biedne, odporucame brat si dobru sportovu obuv, pripadne cvicit po okrajoch pod strieskou, ktora lemuje priestranstvo. Velmi radi si vypocujeme Vase nazory, napady, kritiku, zastavte sa u po hodine na kratky pokec, pripadne piste mail na info@zumba-party.sk

Utorok, 24 Máj 2011

Dada: zumba na cerstvom vzduchu :D ÁNO

Čaute zumbáčky. Podľa mňa to nie je až také zlé ako píšete Smile Na všetko sa musí len zvyknúť (mne sa napríklad v telocvični niekedy hrozne šmýka a nefrflem Smile Tento rok som síce nebola ešte von, lebo som na PN, ale minulý rok bolo senzačne (a kocky sa od vtedy nezmenili :D).  Lucka s Peťom začínali hneď od prvej hodiny vonku a bez pódia, takže žiadna z nás nemohla porovnávať a boli sme výsostne spokojné a nadšené kombináciou zumby a čerstvým vzduchom. Pre nás bol práveže šok keď sa ochladilo a museli sme ísť do telocvične. A že boli aj diváci? Však nech sa pozerajú keď majú načo :D Celkovo je "naša" ružinovská zumba na nezaplatenie- či už dnu alebo vonku, tak si užívajme keď máme tu vymoženosť :-D

Utorok, 24 Máj 2011

Hosť: zumba v Ruzinove - vonku

presne aj mne sa to tam nepozdalavalo .. nevidela som na lucku a tie kocky mam nieke navrhy .. : v nutri by sa dali zobrat niake ventilatory alebo  nedalo by sa vonku cvicit na trave alebo nieco take? neviem ako ale vobec to nebolo vonku dobre... Julka

Pondelok, 23 Máj 2011

Mam rovnaky nazor ako Elena: povrch betonovych kociek bol nerovny (aspon na mojom mieste), bolo to aj dost vela rusivych elementov (behajuce deti, predchadzajuce sa osoby), Lucku nebolo az tak dobre vidiet (a bola som v druhom rade). Nedalo by sa otvorit viac okien v telocvicni a robit tak prievan? Aj ked bude tam teplejsie, aspon sa budeme viac potit Smile Uvidim ako bude druhy krat vonku, ale ak budem mat rovnake problemy ako minule, budem uvazovat, aj ked s lutostou, nad letnou prestavkou. Aj mne vyhovuje viac telocvicna. Raluca

Pondelok, 23 Máj 2011

Peter: Re: Zumba v Ruzinove vonku

Dobry den, tak ako kazda minca ma dve strany, aj Zumba vonku ma svoje pozitiva i negativa. Pocas horucich letnych dni sa v interieri telocvicne vydrzat neda. Travit teple letne vecery Zumbou pod holym nebom je urcite lepsia alternativa. No cvicenie vonku ma svoje nevyhody, vieme o nich velmi dobre, na odstranovani vacsiny z nich uz pracujeme (ako nezelane publikum, alebo vyhlad na Lucku). Najvacsi problem vsak bude s terenom, kde cvicime. Ak nam nepadne do rany lepsi priestor, bude musiet Lucka trosku prisposobit kroky. Minuly rok sme  cvicili na rovnakom mieste  a bolo to OK - tam je dolezite si na povrch zvyknut, vediet kam polozit nohu, pripadne cvicit na miestach pod strieskou, ktora nadvorie obkolesuje, tam je povrch rovny.

Nedeľa, 22 Máj 2011

Neviem, ako ostatne, ale ja nie som velmi nadsena zo zumby vonku. Aj ked som bola asi v tretom rade, nie vzdy som mala dobry vyhlad na Lucku a to si neviem predstavit, co mali zo zumby tie, co cvicili uplne vzadu. Na betonovych kockach, (hlavne ked ma kazdy inu vysku) sa dost zle zumbuje a takmer som si vyvrtla nohu.Vlani som to tak isto po druhej hodine vonku vzdala. Mne osobne vyhovuje telocvicna viac a nemam proti zumbe vonku nic, ale za inych podmienok. Elena

Nedeľa, 22 Máj 2011

Zaujimalo by ma, ako su ucastnicky spokojne s ruzinovskou zumbou vonku?

Piatok, 20 Máj 2011

inštruktorka Lucia: RE: Hosť: zumba v BA

Dobrý deň,

pesničky sa z časti obmieňajú každú hodinu, avšak hodiny nemáme rozdelené na tanečnejšie a menej tanečné. Snažím sa hodiny zostavovať tak, aby každému vyhovovali. Niektorí si pýtajú viac skákavé choreografie, iní tanečné...nedá sa vyhovieť každému, preto na hodinách nájdete aj jedno aj druhéWink

Streda, 18 Máj 2011

Hosť: zumba v BA

ahojte, bola som vcera na Zumbe takmer po 5 mesiacoch necvicenia.. a zdalo sa mi, ze kedysi bola zostava viac tanecnejsia, teraz to bolo cele skakave, rychle.. cvici sa kazdy den v BA to iste? alebo su niektore dni viac tanecnejsie?

Streda, 18 Máj 2011

Hosť: dvd a priestory

jaaaj Lucka, len prosim Ta nehladaj ziadne exkluzivnejsie priestory, lebo tieto tu v BA, kde sme su naj naj naj Wink

Štvrtok, 12 Máj 2011

Peter a Lucka: Re: Host DVD

Klamali by sme ak by sme povedali, ze sme uz nad tym nepremyslali Smile. Ak sa ale mame do niecoho takehoto pustit, potrebujeme dosiahnut urcity stupen kvality, a to sa s momentalnym vybavenim neda. Potrebujeme specialne, exkluzivnejsie priestory, lepsiu kameru (pripadne viac kamier) a hlavbe prava na pouzitie znacky Zumba a jednotlive pesnicky. A tu s problemami pri realizacii len zaciname. Urcite na tento napad nezanevrieme a zistime pripadne moznosti, no tak skoro nevidime vydanie DVD realne.

Streda, 11 Máj 2011

Hosť: dvd

Lucka,  nemáte náhodou už vlastné DVD s choreografiami? Tak, aby som mohla zumbovať aj doma pred telkou?

Ďakujem.

Streda, 11 Máj 2011

inštruktorka Lucia: RE:zumbistky: Smile

Ahojte zumbistky,

tešíme sa z pozitívnych ohlasov!Smile A už onedlho sa presunieme so Zumbou von...a potom bude ešte parádnejšieCool

Streda, 11 Máj 2011

zumbistky: Smile

Včerajšia zumba bola PARÁDNA :-D A veľa pozítivnych ohlasov bolo aj v šatni aj cestou domov. Dobrý výber pesničiek Smile Takto sa nám to ľúbi Smile Ďakujeme.

Streda, 11 Máj 2011

Lucka a Peto: Re: Velkonocna Zumba

Dakujeme za pozitivne ohlasy, na specialne akcie pri roznych prilezitostiach sa mozete tesit aj nadalej Smile Krasne sviatky vsetkym Wink

Štvrtok, 21 Apríl 2011

Hosť: host Laci

ahoj Lucka,

ako vraví "Rytmus"včera s/io to uplne zabila...Laci ako tvoj hosť bol super,skvele tam zapadol a mala som pocit že tam jednoducho patrí.../mohol by byť aj častejšieSmile))/ ...skvela nálada a úžasná atmosféra...

Monika .

p.s.Veselé sviatky a veľa vody prajem ..

Streda, 20 Apríl 2011

Dada: nielen Laci bol super :D

Pripájam sa k Andy, včera som Ti zabudla osobne povedat, že zumba bola skvelá :-D A ešte raz ďakujem Tebe a Peťovi  za veľkonočné vajičko, potešili ste nás Smile

Pekné sviatky a príjemnú šibačku Smile

Dada.

Streda, 20 Apríl 2011

Andy: Laci bol super Smile

Ahojte, Lucka a Peto, vcerajsia Zumba bola perfektna Smile To ako sa striedala Lucka s Lacim bolo super. Bude taka akcia castejsie ? Smile A chcem sa spytat a poprosit ci budu v zozname pesniciek za april aj tie laciho, lebo boli paradne take ala Shakira Smile

pekyny den vsetkym a uz sa tesim na stvrtok po velkej noci Wink

andy

Streda, 20 Apríl 2011

Janka: To sa tesime z tych songov Smile

super, dakujeme za songy ta adele je perfektna Smile

uz sa tesim na dnesnu zumbu Smile

j

Utorok, 12 Apríl 2011

Peter: Re: Renatka a Janka

Zumba songy za mesiac marec nahodené Wink http://www.zumba-party.sk/zumba-songy-2011

Piatok, 08 Apríl 2011

Renatka: pesnicka pri strecingu

ahojte, ako vidim viacere tu cakame na pesnicky Smile. Lucka a mohla by si prosim vlozit odkaz naposlednu pesniku, ked uz robime strecing? je moc moc krasna.

Renca

Piatok, 08 Apríl 2011

inštruktorka Lucia: RE: Eva 2 Smile

Ahoj Evka,

radi ťa opäť uvidíme Cool...tešíme sa na tvoj "comeback" Smile.

Štvrtok, 07 Apríl 2011

inštruktorka Lucia: RE: Janka

Janka,

pesničky budú doplnené začiatkom budúceho týždňa. Administrátor stránky je momentálne veľmi zaneprázdnenýFrown

Som rada, že sa Vám dnes páčilo. Ja som si dnešnú hodinu tiež veľmi užila!Smile Posielam link na pesničku: http://www.youtube.com/watch?v=_QIioRGPBvY

Štvrtok, 07 Apríl 2011

Eva 2.: Pozdrav pre zumbáčky

Ahoj Lucka,ahojte zumbáčky, zo závisťou sledujem vašu diskusiu.Už je to fakt dávno, čo som bola sa s vami odviazať a veľmi mi to chýba.Dúfam, že v najbližšej dobe sa do Ružinova dostanem.A naozaj sa rada potlačím... Tongue out

Štvrtok, 07 Apríl 2011

Janka: posledna pesnicka, pred strecingom

Ahojte, chcem sa spytat ako sa vola posledna pesnicka pred strecingom, ta pekna pomala Smile a kedy budu prosim doplnen pesnicky za marec? Smile

dakujem a dnes to bolo super

Janka Cool

Štvrtok, 07 Apríl 2011

Display Num << Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>Strana 6 z 14