Diskusia
Vyjadrite svoj názor v diskusii
Subject *
Meno
Správa *

Aby ste mohli pridať príspevok do diskusie, musíte pridať obrázky pod správne kategórie. Zaberie vám to pár sekúnd.

Inštrukt. Lucia a Peter: Re: Katka

Zatiaľ je to len v rannom stadiu, uvazujeme-rozmyslame ako dosiahnut komfort na Zumbe pre kazdeho navstevnika. Musime vsak podotknut, ze minuly tyzden problemy s kapacitou neboli. Optimalny pocet ludi bol v pondelok, utorok i stvrtok. Takze uvidime Smile

Nedeľa, 03 Apríl 2011

katka: utorky-stvrtky

ale dufam, ze utorky stvrtky budes nadalej cvicit ty? akokolvek bol sympaticky, radsej by som cvicila s tebou... Smile (inokedy nemozem chodit, lebo pondelky-stredy plavam s detmi a zumbu uz ozaj nestiham)

Piatok, 01 Apríl 2011

inštruktorka Lucia: RE: Katka

Milá Katka,pesničky samozrejme postupne obmieňame, aby nás neprestalo baviť cvičiť stále na tie istéSmile .Sympatický černoško bol nádejný Zumba inštruktor pre našu telocvičňu na Nevädzovej- ak sa s ním dohodneme, tak jeden deň v týždni bude cvičiť práve on. V poslednom čase riešime kapacitné problémy a práve pridaním ešte jednej hodiny (žial už nie so mnou, ale ako som videla s dobrou náhradou za mňa) by sme chceli tento problém vyriešiť. Som rada, že sa ti cvičilo dobre, kondička opäť rýchlo prídeCoolPekný víkend!

Piatok, 01 Apríl 2011

katka: vcera bolo super! Smile

ahoj Lucka,

vcera som sa po mesiaci dostala kooonecne na zumbu (sme sa striedali s chorobami najprv jedno potom druhe dieta potom muz potom ja...) a za ten mesiac som poznala jednu jedinu choreografiu  Laughing ale neva hehe  bude to zas len lepsie, hadam aj s kondickou, lebo po tom zapale priedusiek som uz po 15 minutach nestihala s dychom...len dufam, ze ako ide april, zas nepribudnu nove... Tongue out alebo aspon postupne, nech chytim tieto...

len som sa chcela opytatze kto bol ten sympos vcera, co odcvicil jednu pesnicku, nejak som nerozumela, ked si to vravela...

a pre tu kriticku Evu: ja byvam vzdy v prvom rade no a aj pre moj velky zadok sa tam doteraz vzdy naslo dooooooost miesta.

len tak dalej lucka!!

Piatok, 01 Apríl 2011

Julka: Lucka Smile

dakujem Wink a pekny vikend

Piatok, 25 Marec 2011

Inštruktorka Lucia: RE:Julka

Ahoj Julka,

pesničky z našich hodín nájdeš v sekcii Zumba songy http://www.zumba-party.sk/zumba-songy-2011. Tie najnovšie pridáme začiatkom apríla Smile 

Štvrtok, 24 Marec 2011

Julka: Lucka Smile

NUDIM SA..ACH NECH UZ ZACNE ZUMBA Wink !!!!!!!

Štvrtok, 24 Marec 2011

Julka: Zumba

Lucka,

ahoj,ako sa mate? Laughing

lucka, mohla by si mi este poradit niake zumba hudby? Cool 

dakujemWink Julka

Štvrtok, 24 Marec 2011

inštruktorka Lucia: Hosť: Bolesť chodidiel

Dobrý deň Miriam,

ťažko sa vyjadriť k Vášmu zdravotnému problému, keď nemám dostatočné informácie o kvalite Vašej obuvi, zdravotnom stave atď. Najlepšie bude ak sa obrátite na Vášho lekára - odborníka na podobné situácie. Ja osobne som sa s podobným problémom nestretla ešte ani raz. Držíme palce do skorého vyzdravenia Wink 

Streda, 23 Marec 2011

Hosť: Zumba je to najlepšie čo ma mohlo stretnúť Smile

Ja chodím na zumbu už 7 mesiacov, a strašne ma to baví Smile  Čo sa tíka toho či mám miesto na zumbe, tak mám.. radšej prídem vždy aj skor aby som mala miesto. Lucka vie veľmi dobre tancovať a máme úžasne tance. Zumba je proste najlepšia a nikam inam bi som nechcela už chodiť Smile

Streda, 23 Marec 2011

Hosť: bolesti chodidiel po zumbe

Dobry den,chcem sa spýtať,prečo mi po zumbe opuchli obe chodidlá,hlavne okolo jablčka až po členky.Svalovicu nemám.Bola som Na zumbe 9 ty krát a doteraz sa mi to ešte nikdy nestaloSad((((((((((((((((((som z toho smutná,pretože si budem musieť dať pauzu.dakujem za odpovede.Miriam

Streda, 23 Marec 2011

inštruktorka Lucia: RE: choreografie

Milé Zumbáčky,

snažím sa dávať choreografie aj jednoduchšie pre začiatočníkov, aj zložitejšie pre pokročilejších. Z pódia mám skvelý výhľad na všetkých a keď vidím na ľuďoch, že im to ide super, viem že si môžem dovoliť dať aj zložitejšie choreo. Som veľmi rada, že ste napísali a teraz už viem, že máte radi aj jednoduché choreografie. Budem sa snažiť, aby sa vám hodiny čo najviac páčili. Uvítam ak mi aj napíšete (meresova.lucia@gmail.com),alebo poviete na hodine, ktoré pesničky sa vám zdajú byť ťažké, príp.ktoré by ste chceli aby sme natočili na video.

Je mi ľúto, ak ste si niektoré hodiny dostatočne neužiliCry 

Streda, 09 Marec 2011

Anita: choreografia

Aj ja chodim na Nevadzovu a musim s Marcelou suhlasit,ze uz  pomaly ani ja nestiham.Myslim,ze to odradi zacinajuce baby.Lucinkaaaaaa trosku lahsie a viac skakave.

Streda, 09 Marec 2011

Marcela: choreografie

Ja by som poprosila Lucku nech robi lahsie choreografie,lebo  uz  to pomaly nie je o usmeve a skakani ,ale o ratani krokov,myleni a neustaleho narazania do niekoho /napr.predposledna pesnicka-a dost inych/ na Zumbu som chodila a chodit budem,takze tymto nemam zaujem kritizovat.A inak dakujeme za kvietky,ktore velmi potesili...

Streda, 09 Marec 2011

inštruktorka Lucia: RE: Daniela: Brusne tance - song

Ahoj Danka,

to ma veľmi teší, že sa ti hodiny Zumby páčiaSmile

Pesnička sa volá Hecha pa lante a je to originál Zumba pesnička, takže so stiahnutím možno budeš mať problém, ale na youtube nájdeš veľa videí s touto pesničkou, napr. http://www.youtube.com/watch?v=dctnh9CsVq8&feature=related

Prajem krásny deňCool

Nedeľa, 06 Marec 2011

Daniela: Brusne tance - song

Ahoj Lucka, chcela by som sa ti podakovat za super hodiny ktorymi nam sprijemnujes vecere. Hned je pocit z celeho dna iny, ked pridem vyzumbovana domovSmile Chcela by som sa ta spytat na nazov pesnicky na kt cvicis brusne tance, cvicime na to uz dlhsiu dobu, totizto rada si pustam v praci zumba songy, hned mam lepsiu naladu... Dakujem velmi pekne za odpoved.

Nedeľa, 06 Marec 2011

Hosť: co s vecerom

Uz nech sa  tie prazdniny skoncia.Chcem ZUMBOVATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§

Štvrtok, 24 Február 2011

inštruktorka Lucia: RE:Hosť: dida

Ahoj Dida,

ak máš akýkoľvek zdravotný problém, je najlepšie sa poradiť s lekárom, či cvičiť alebo nie.

Štvrtok, 24 Február 2011

katka: youtube kanal

aha, uz som ten kanal naslaWink

Utorok, 22 Február 2011

katka: youtube kanal

ahoj Lucka,

tak som od januara zacala viacmenej pravidelne chodit na tvoju zumbuLaughing je to parada, sice som fakt prve lekcie bola uplne mimoza, ale uz sa chytam hehe vsak nacase, a dokonca uz niektore pesnicky viem co bude nasledovat (musela som sa postavit do prveho radu, aby som dobre videla)

len som sa chcela opytat, neejak som nepostrehla ten zumbakanal na youtube...mohla by si sem hodit linku? dakujem.... a skoda, ze sa tento tyzden necvici...nebyt kamosky, ktora chcela ist so mnou, a sa ma spytala, ci sa cvici, by som sa tam vecer dotrepala SurprisedLaughing

Utorok, 22 Február 2011

Hosť: dida

Ahoj chcela by som sa opýtať či moze človek čo je operovany na platničky cvičiť zumbu.Ak viete prosím poraďte.Ďakujem

Utorok, 22 Február 2011

inštruktorka Lucia: RE:Andrea, Dominika

Ďakujem vám...takéto krásne diskusné príspevky sa veľmi dobre čítajúSmile Som smutná, že tento týždeň nezumbujeme v Bratislave a najbližšia hodina je až 28.2.2011, no v škole sú prázdniny, tak si ich musíme nedobrovoľne urobiť aj myFrown

Pondelok, 21 Február 2011

Andrea: RADOSŤ

Lucy,ďakujem Ti, že si ma po 30-tich rokoch konečne pritiahla k nejakému športu. Len vďaka Tebe je zumba v Ružinove taká super nákazlivá. Vyskúšala som aj iné inštruktorky, no nekonkurovali  Ti ani z ďaleka. Je fajn, že keď sa práve nezumbuje, môžem s Tebou cvičiť aspoň prostredníctvom youtube. Držím palce, aby Ti Tvoj úsmev na tvári vydržal čo najdlhšie a nám prajem,aby sme sa na zumbu s Luckou  vracali stále radi.

Nedeľa, 20 Február 2011

Dominika: Pohvala

Ahojte na zumbu k Lucke som začala chodiť len pred dvoma týždnami. A musím povedať že nikde som sa viac nezabavila a neodreagovala a urobila niečo pre svoje telo. Hudba, choreografie, vysmiata Lucka no skvelé. Stále sa teším na ďalšiu a ďalšiu Zumbu. Iba jednu výhradu mám a to na to že nám začína byť trošku telocvičňa mala Smile chodí stále viac a viac holiek. Občas do seba drgáme. Ale to zase svedčí o Lucke že je výborná Smile

Piatok, 18 Február 2011

inštruktorka Lucia: RE:Hosť: Nohavice Smile

Ahoj,

nosím zumba oblečenie veľkosti S. A ešte zopár rád:ak má kamoška rada dlhšie tričká, tak odporúčam veľkosť M,ak kratšie tak aj XS Smile A tak isto aj pri tých zumba podprsenkách, ak má väčšie prsia tak M-L, ak menšie S. 

Dúfam, že som pomohla Smile

Piatok, 18 Február 2011

Display Num << Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>Strana 7 z 14