Diskusia
Vyjadrite svoj názor v diskusii
Subject *
Meno
Správa *

Aby ste mohli pridať príspevok do diskusie, musíte pridať obrázky pod správne kategórie. Zaberie vám to pár sekúnd.

Hosť: Nohavice Smile

Ahoj, 

chcela by som sa opýtať akú veľkosť nohavíc nosíš. Chcela by som potešiť kamarátku k sviatku a približne má rovnakú postavu.

Ďakujeeeeeeeeeeeeem Smile 

Piatok, 18 Február 2011

inštruktorka Lucia: RE:Jana: Záverečný song

Záverečný song sa volá El beso del final- je to z filmu Dirty dancing II Smile

Streda, 16 Február 2011

Jana: Záverečný song

Ahojte, chcela by som sa spýtať, ako sa volá záverečný song od Christiny Aguilery na ktorý sme robili v nedeľu v Leviciach strečing.  Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.Smile

Streda, 16 Február 2011

Peter: Re:Katka

Ahoj Katka,

na nase hodiny Zumby staci priamo prist, nemusite sa vopred prihlasovat. Jedna hodina Zumby v Bratislave stoji 3,- Eur, platite priamo pri vstupe. Taktiez si mozete zakupit permanentku na 10 vstupov za 27,- Eur (jeden je zdarma) Ak ste este neboli na Zumbe, urcite si precitajte nas clanok ;-) http://www.zumba-party.sk/zumba/idem-na-zumbu-prvykrat

Tesime sa na novu Zumbacku Wink 

Piatok, 11 Február 2011

Katka : info

Ahojte, este nikdy som na zumbe nebola ale s kamoskou mame vazny zaujem chodievat. Chcela by som sa opytat ohladom zumby na nevadzovej ako to tam chodi. Ci sa treba vopred nejako prihlasit, alebo staci prist rovno ns hodinu. A taktiez by som sa chcela informovat ohladom platenia, ci sa plati na hodinu alebo na cely kurza kolko. Dakujem za odpoved a tesim sa na prve stretnutie Smile

Piatok, 11 Február 2011

Stanka: RE: Peter

Ano, bola som cvicit v Bratislave. Az ked som napisala prispevok som zistila, ze to podium uz mate vyriesene. Kazdopadne dakujem za odpoved a zase to v dohladnom case u vas asi skusim.

Piatok, 11 Február 2011

Peter: Re: Stanka

Dobry den Stanka,

boli ste cvičiť v Bratislave? Tam bola totiž najväčšia potreba zabezpečiť cvičiacim komfort použitím pódia. Od novembra používame pódium vysoké 80 cm, na ktorom spoľahlivo inštruktorku uvidíte aj z posledného radu Wink Čo sa týka ozvučenia, to sme dolaďovali nastavením Equalizéru vstupného zariadenia. Momentálne sa staráme o najvyššiu kvalitu použitých songov, aby sme predišli zrneniu v reproduktore a zvuk je super. Tešíme sa na opätovnú návštevu Smile

Piatok, 11 Február 2011

Stanka: podium

Dobry den,

chcela by som sa spytat, bola som na vasej zumbe raz, asi pred 3-4 mesiacmi, ci neplanujete pouzivat nejake podium (pripadne, ci ho uz mate). Vadilo mi totiz, kedze som bola v druhej az tretej rade, ze som nedostatocne videla instruktorku. A taktiez, ci uz mate lepsie vyriesene ozvucenie, bolo vtedy dost "zrnite" (ale mozno som akurat vychytila nejaky zly den Smile.

Piatok, 11 Február 2011

inštruktorka Lucia: RE: Monika: zumba

Monika,

urobila si mi veľkú radosť, že sa ti nové choreografie páčia.Smile

Prajem krásny víkend!Cool

Piatok, 28 Január 2011

Monika: zumba

Včerajšia zumba na Nevädzovej bola super...ja som bola 2týždne chorá ale som bola prekvapená z novej choreografie ktoré Lucka dala..je to super ,pesničky ešte lepšie a jej usmev vraví z avšetko.Luci Dakujem!!!

Piatok, 28 Január 2011

inštruktorka Lucia: RE: zlatica: zumba

Zlatica,

ako ste aj napísali, je naozaj nesmierne ťažké vyhovieť každému. Na hodine Zumby sa stretnú pokročilí, ktorí zvládnu aj komplikovanejšie choreografie spolu s nováčikmi, ktorí zvládnu len tie jednoduchšie. Snažím sa robiť všetko preto, aby každá strana bola spokojná - dávať jednoduché choreografie spolu s náročnejšími. Z cvičenia by ste mali mať v prvom rade radosť, na jednej strane z toho, že ste urobili niečo pre svoje telo, na strane druhej, radosť z každej pesničky. Tú samozrejme začnete mať, keď Vám cvičenie pôjde ako po masle. Recept je na to jednoduchý: nevzdať sa po prvej hodine, pesničky s choreografiami sa opakujú a človek sa na tretej-štvrtej hodine chytiť musí určite Wink. Snažíme sa na náš youtube kanál pridávať tie náročnejšie choreografie, aby neboli problém pre nikoho. Prípadne Vás rada naučím problematické kroky po hodine. 

Chcem sa poďakovať Gabike a Danielke za príspevky nižšieKiss

Štvrtok, 27 Január 2011

Gabika: reagujem na mrzuteee Smile))

Suhlasim s Danielou..

Ja som u Lucky zatial bola 3x, tiez len zacinam a je mi jasne, ze JA sa musim dotahovat na ostatnych, ktori tam cvicia dlhsie a nie ze oni maju cakat na mna...

Zlatica, zacni sa bavit a naucis sa to raz dva...Ked to vidis takto (hlavne peniaze), tak sed doma a plac nad nespravodlivostou tohto statu, ludi a sveta (toto ta vazne o peniaze pripravuje)...

Streda, 26 Január 2011

Daniela: iný pohľad

Keď ste sa len čistili a nie cítili, tak je to v pohode Smile Musím sa zastať Lucky. Naozaj som mala dočinenia s mnohými inštruktormi a nepoznám ani jednu/jedného lepšieho ako je ona. Je to trieda - od choreografií, po energiu ktorú rozdáva a jej večný úsmev, keď my lapáme po dychu Smile Asi nemáte veľa iných skúsenosti so zumbou - kdekoľvek pôjdete, všade začínate - to si treba uvedomiť. Škoda, že ste to vzdali, lebo po 3 - 4 razoch by vám to išlo perfektne (tiež nie som talent od narodenia a zvládla som to Smile Len je potrebné vydržať, nehanbiť sa  a hlavne nemať zlý dojem zo seba. My ostatné čo dlhšie zumbujeme si z nikoho srandu nerobíme, tiež sme začínali a nevedeli kde je pravá noha a ruka a kým sme skoordinovali pohyby ... Smile Našťastie sme to nevzdali, a tak nielen že som po polroku išla dole o dve veľkosti a som "pružnejšia",  ale spoznala som aj skvelých ľudí a nikdy som nemala lepšiu náladu. 

Je veľmi jednoduché kritizovať. Z vás je cítiť zatrpknutosť, tak si spravte aj vy zumba kurz, dokážte to, čo Lucka a možno vám aj 3 eurá za to niekto dá. Smile Alebo si objednajte z reklamy DVD so základnými krokmi a unudíte sa k smrti (ale aspoň sa vyhnete papagájčeniu Smile  A my ostatné ideme pokračovať v užívaní si Smile 

Streda, 26 Január 2011

zlatica: zumba

bola som na hodine raz a cistila som sa ako papagaj ktory nevie co ma robit,viem ze ste pokrocili ale mala by ste sa venovat aj tym co prisli prvy krat,bolo tam plno zien,tak ze neda sa venovat kazdemu co chapem,predsatavovala som si to ze ked si zaplatim 3 eur tak sa chcem aj nieco naucit...treba si to vediet zariadit,nech sa niekto venuje aj zaciatocnikom...

Streda, 26 Január 2011

inštruktorka Lucia: RE: Zlatica: dakujem

"Pochvala pomáha človeku, aby sa stal lepším"

...ďakujem za krásny príspevok do diskusie, budem sa snažiť neustále pracovať na sebe, zdokonalovať sa, aby z hodiny odchádzal s úsmevom na tvári naozaj každýSmile 

Utorok, 25 Január 2011

Zlatica: dakujem

Dakujem za zumbu na Nevadzovej, bola som cvicit aj inde, ale nikde sa mi nepacilo tak velmi ako tu! SmileFascinuje ma radost a optimizmus, s ktorym Lucka precvicuje a ktory rozdava vsetkym cviciacim - neraz sa pristihnem s velkym usmevom na tvari a tesne po docviceni sa mi chce hopsat zase. LaughingMyslim, ze mozem povedat, ze som konecne nasla sport, ktory ma nenudi a na ktory sa tesim jak decko na vianocny stromcek, long live zumba!

Pondelok, 24 Január 2011

inštruktorka Lucia: RE:Hosť: Nazev pisnicky

Zdravím,

pesnička sa volá Pa la discoteca a bailar Smile 

Pondelok, 24 Január 2011

Hosť: Nazev pisnicky

Zdravim vsechny zumba maniaky Chtela jsem se jen zeptat, jestli nezna nekdo nazev pisnicky, ktera hraje uplne na zacatku promo videa, ktere je tady na webu. Pedem moc diky za odpoved

Nedeľa, 23 Január 2011

Hosť: Zumba BB

Áno, Zumba v Banskej Bystrici funguje, viac sa dozviete na stránke www.faber-dance.com

Streda, 19 Január 2011

Re:Katka novacik: inštruktorka

Rezervacia nie je potrebna, stacit prist a cvicite. Nezabudnite si vodu a dobru naladu (tu dobru naladu ani brat nemusite, urcite ju na hodine ziskate Wink)

Pondelok, 10 Január 2011

katka: novacik

tak ja teda zajtra pridem Smile netreba sa rezervovat?

Pondelok, 10 Január 2011

inštruktorka Lucia: RE: katka: novacik

Katka,

úplnú začiatočnícku hodinu zatiaľ neplánujeme, ale niečo podobné môžete očakávať od našich najbižších hodín, pondelok-utorok budeme mať nové pesničky (budú to prvé hodiny po vianočnej prestávke) a nové pesničky budem ukazovať aj pomaly.Takže odporúčam prísťSmile

To, že máte o pár kíl navyše po pôrode určite problém nebude a taktiež ani kondička - tempo si môžete prispôsobiť.

A rada na záver: na prvej hodine možno budete mať pocit,že "neviete kde je sever", ale na tých nasledujúcich už budete profík! Netreba sa vzdať po prvej hodineSmile

Piatok, 07 Január 2011

katka: novacik

zdravim lucka,

chcela by som vyskusat zumbu, po 2 detoch mam vela vela kil navyse, bojim sa ze som absolutne bez kondicky a po 3 minutach budem fucat ako lokomotiva, navyse sa obavam aj toho, ze nebudem vediet, 'kde je sever' ... nebudete robit nejaku zaciatocnicku lekciu?

a este som sa chcela opytat, ci to u vas byva natrieskane, alebo sa treba objednavat. dakujem

Štvrtok, 06 Január 2011

inštruktorka: čelenky

Júlia,

čelenky kúpite v akejkoľvek bižutérii. Neviem napísať konrétne,pretože neviem, či ste z Levíc,alebo Bratislavy...každopádne,skúste ešte pochodiť nejaké bižky a určite nájdeteSmile

Utorok, 04 Január 2011

Hosť: čelenka

lucka, poradíte mi kde si kupujete tie hrubé čelenky? sú super, len som ich nikde nevidela. vdaka. julia

Utorok, 04 Január 2011

Display Num << Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>Strana 8 z 14