Diskusia
Vyjadrite svoj názor v diskusii
Subject *
Meno
Správa *

Aby ste mohli pridať príspevok do diskusie, musíte pridať obrázky pod správne kategórie. Zaberie vám to pár sekúnd.

Peter: Re: Host: Páči sa mi...

Ahoj, sme velmi radi, ze sa Vam paci nasa stranka Smile. Co sa tyka videi, s ktorymi konkretne mate problem? Vsetky videa na stranke su umiestnene na YouTube a po momentalnom otestovani by mali bez problemov fungovat.

Sobota, 01 Január 2011

Hosť: Páči sa mi...

Páči sa mi vaša stránka a aj samotne zumbaSmile. Len škoda že sa mi nedajú spustiť vaše videáCry. Do teraz som poriadne nevedela čo je zumba, ale akurát ma začalo zaujímať a zaujala ma práve vaša stránkaTongue out.

Piatok, 31 December 2010

inštruktorka Lucia: RE:Dada

Krásne sa to číta, dodáva mi to veľa energie do ďaľších hodín - veľmi vám za to ďakujem! Je to skvelý pocit, keď viem, že vás Zumba naozaj baví, i naďalej vám budem pravidelne prinášať nové a zaujímavé choreografie Wink

Piatok, 26 November 2010

Hosť: Dada

Pripájam sa k Veruške. Je úžasné sledovať Lucku pri zumbe. Tiež som bola na viacerých iných zumbách (mimo Ba) a bola som počas hodiny taká unudená, že som ani nie od polky počítala minúty do konca. Na Nevadzovu chodím od začiatku a aj keď ma Luckina zumba vždy bavila, teraz posledné hodiny sú geniálne -  nové tance (včerajšie flamenco nemalo chybu Smile, energia ... Minimálne dva dni do týždňa kvôli zumbovaniu ruším všetky stretnutia Smile) Veľa vecí, ktoré robím dlhší čas, sa mi po čase zunujú. Ale so zumbou to tak nie je, vďaka našej Lucke Smile

Piatok, 26 November 2010

inštruktorka: RE:zumba nevadzova

Veruške:

ďakujem za krásny komentár. Veľmi ma potešil a urobil hneď krajší večerSmile Zumba mi aj po najhoršom dni urobí super náladu a po takomto komentári ju budem mať skvelú ešte aspoň týždeňCool 

Streda, 24 November 2010

Hosť VERUSKA: zumba nevadzova

no musim sa priznat, uz som skusila niekolko instruktorov na zumbu...okrem Daniely sa mi zumba na Nevadzke paci najviac (niektore choreografie su asi aj lepsie ako tie Danieline)....naozaj som stastna, ze som si konecne nasla zumbu, ktora mi uplne vyhovuje a zacinam si ju uzivat naplno!!! ... instruktorke davam tisice bodov za taku atmosku, aku robi s jej choreografiami Smile

Utorok, 23 November 2010

Alex : ÚŽASNÉ!!!!

na ZUMBE som bola len 3 krát!.. ale je to najzábavnejšia vec na svete! moc ma to baví a CHCEM v tom pokračovať.. mám 13 a som z Prešova Wink chcem všetkým odkázať: keď vás baví tancovať, keď vás baví blázniť sa, keď chcete zhodiť "nejaké tie kilká" choďte na ZUMBU!!!! úžasná vec... vrelo odporúčam.. Kiss

Štvrtok, 11 November 2010

inštruktorka: RE: zumba nevadzova

Krásne slová do bitkySmile druhá hodina bude už lepšia a na tretej sa Vám bude zdať, že ste na zumbe už po stýkrát, lebo Vám to pôjde ako po masleSmile

Streda, 10 November 2010

Hosť: zumba nevädzova

Ahojte, vcera som bola prvy krat na zumbe a musim priznat - moc som nestihala, kde mam pravu a lavu ruku som zabudla po prvej minute a skoordinovat pohyby ruk a noh sa nejako nedalo Smile ALE SOM SA VYBORNE ZABAVILA A VYBLAZNILA!!! takze pokracujem dalej, budem sa len zlepsovat Smile Lucia

Utorok, 09 November 2010

inštruktorka: RE:slávka

Ďakujem Slávka za krásny príspevok v diskusii, veľmi ma potešil a zahrial pri srdci Smile

Štvrtok, 04 November 2010

Slávka: levice

Chcela y som pozdraviť Lucku.....vždy keď mám ísť cvičiť zumbu strašne sa teším a celý deň som bez seba.......je tam skvelá atmoška za ktorú môže hlavne stále usmievavá Lucka Wink

Utorok, 02 November 2010

inštruktorka: názov piesne

Ahoj,

pesnička sa volá Yeke Yeke od ImbySmile 

Nedeľa, 31 Október 2010

inštruktorka: zumba a deti

Ahoj, 

pokojne môžete prísť aj s dcérkou, ak má chuť cvičiť aj ona. Deti platia 1 euro a zopár sa ich tam vždy nazbieraSmile.

Nedeľa, 31 Október 2010

Hosť: názov piesne

Ahoj Lucka, v sobotu som bola v Tlmačoch na zumbe a pýtala som sa ťa na názov úvodnej piesne( rozcvička), no pravdaže kým som prišla domov som ho zabudla, tak prosím ťa napíš mi ho. Ďakujem

Nedeľa, 31 Október 2010

Andy: zumba a deti

Ahoj, ja by som sa chcela spytat ci mozem prist aj so sedemrocnou dcerou na zumbu a kolko sa za nu plati. sme take zaciatocnicky, dufam ze to nevadi. chodia tam aj nejake deti??dakujem za odpoved

Sobota, 30 Október 2010

Peter: Re:Hosť: Zumba

Ahoj, staci jednoducho prist, hodiny su volne, nemusis sa nahlasovat. Odporucam volit pondelok Wink, vtedy nie je az tak vela ludi, co je super pre zaciatocnika.

Pondelok, 25 Október 2010

Hosť: Zumba

Ahojte, chceli by sme sa od budúceho týždna s kamoškou pridať na cvičenie na nevädzovej, zaujímalo by ma či sa treba nahlasovat alebo stačí len jednoducho príst. Na zumbe som ešte nebola tak ma zaujíma ako to funguje.  Laughing

Pondelok, 25 Október 2010

Peter: Re: Hosť: o zumbe

Mozem Ti povedat, aspon raz za tyzden sa nejaky ten chlap objavi, niekedy dokonca traja Smile Minimalne ja tam budem urcite, akurat nemam uplne vzdy cas cvicit.

Streda, 13 Október 2010

Hosť: o zumbe

chodia a chlapi na zumbu na nevädzovej 3? dufam... moj kamarat by rad šiel, ale nie so samými babami Smile dik za info...

Streda, 13 Október 2010

Peter: Re: Hosť: Začiatočnícka hodina

Dobry den,

pridite v pondelok na hodinu a ak bude prevaha novych tvari, tak Lucka opat ukaze tie najtazsie kroky jednotlivych choreografii. Pripadne sa zastavte po hodine a skuste sa dohodnut na inej moznosti ako sa nove kroky naucit Wink

Utorok, 12 Október 2010

Hosť: Začiatočnícka hodina

Dobrý deň.

Ja som dnes prečítala správu o tom, že je začiatočnícka hodina 11.10.2010 a prišla som o to. Mohlo by sa to niekedy zopakovať? Niekde sa aj toho bojím, že ak dôjdem na Vašu zumbu v Ružinove, že mi to nepôjde, lebo je tam už skúsená skupina a ja sa tam budem len motať. .

Utorok, 12 Október 2010

inštruktorka: RE: večer 7.10

Neviem o žiadnom klube kde by sa dalo ísť večer na zumbu...mám informácie o inštruktorke, ktorá chystá podobné akcie realizovať, avšak zatiaľ ešte nezverejnila dátum prvej akcie. Zato viem, že začínajú v Nových Zámkoch v klube CCX od tejto soboty zumba diskySmile Určite to dlho nepotrvá a budú aj v BA.

Streda, 06 Október 2010

inštruktorka: RE: bolava päta

Ja tiež som za názor, že treba robiť vždy wam-up, prípadne ak ten niekomu nestačí, nech si urobí individuálnu rozcvičku pred cvičením a poriadny strečing na záver. Ja zumba tenisky nemám, pretože som počula, že nie sú až tak kvalitné a už vôbec nie za cenu 80eur. V športových obchodoch sú dostupné tenisky na fitness za prijateľné ceny. Určite sa oplatí investovať do správnej obuvi na cvičenie, pretože potom je niekedy lepšie necvičiť vôbec ako cvičiť v nevhodnej obuvi.

Streda, 06 Október 2010

Hosť jea: bolave paty

este som chcela reagovat na bolave paty a slachy - spravna obuv, pravidelne cvicenie/ chodenie - presne ako hovori laura

Utorok, 05 Október 2010

Hosť jea: vecer 7.10.

chceme si ist s kamaratkami vecer 7.10. - narodky -zatancovat zumbu niekam do klubu, je to v BA niekde mozne? pripada mi to tu ako za komančov!!!!!!!!!!!!!!!!!!ryclo poradte!!!!!!!!!!!!

Utorok, 05 Október 2010

Display Num << Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>Strana 9 z 14