Diskusia
Vyjadrite svoj názor v diskusii
Subject *
Meno
Správa *

Aby ste mohli pridať príspevok do diskusie, musíte pridať obrázky pod správne kategórie. Zaberie vám to pár sekúnd.

laura: snad

Najdolezitejsie je dodrziavat zumba program: na začiatku warm up, striedať pesničky rýchle a pomalé a nakoniec poriadny strečink!!!!!ideĺane sú zumba tenisky- www.zumba.com a pravidelnosť cvičení!!!!

Utorok, 05 Október 2010

Hosť: bolava päta

chcela by som sa len opýtať či mi nevie niekto poradiť čo mam odporúčať mojim zumbistkám ked sa mi stažujú že ich bolia päty a šlachy pri pätách strečing robíme a odporúčala som im aj aerobikové botasky ale nie každý na nich má financie  dakujem

Utorok, 05 Október 2010

Hosť: re: Inštruktorka

ahojte, zatiaľ som sa nepridala v Ružinove, lebo ma obchádza choroba - tento jesenný čas mi nerobí dobre. Keď budem zdravá, určite prídem. Ahoj, Lucia.

Utorok, 05 Október 2010

Hosť z Černíka: súhlas

Chcem poďakovať Petrovi, že nezniesol osočovanie. Tie ktoré túto debatu ohľadne Dominiky rozpútali, nedokázali toľko čo Dominika. Na Černíku chodí cvičiť 30 žien, ktoré sa na tieto hodiny tešia. Takýmto osočovaním by sme pravdepodobne Dominku stratli a bolo by to ľúto 30 ženám. Aj mne sa nepáčili niektoré inštruktorky, ale som to neriešila ohováraním. Jednoducho som tam viac nešla.

Nedeľa, 03 Október 2010

Peter admin: Zmiznute prispevky

Po precitani posledne pridanych prispevkov (Mojzesovo vs. Travnica) som usudil, ze debata vyustila do neunosnej hranice vzajomneho osocovania sa a hadok, takze prispevky boli deaktivovane. Rovnaky osud postihol aj prispevky propagujuce hodiny Zumby, ktore nemame osobne overene.

Sobota, 02 Október 2010

Hosť: Sara: a co zumba v Babindole??

Ahoj Lucka!!!alebo ine instruktorky?? nechcete niekto precvicovat aj u nas????dik

Sobota, 02 Október 2010

inštruktorka: RE:lužany

Ahoj Katka,

bohužial, ja som časovo zaneprázdnená, teraz to neprichádza do úvahy precvičovať aj v LužanochFrown No budem rada, ak budete chodiť ku mne cvičiť do Levíc...nie je to tak ďaleko,nie?Smile 

Štvrtok, 30 September 2010

katka: "lužany"

ahoj. Čítala som tu o Tekovských Lužanoch. Ak by sa dalo inštruktorke k nám prísť, bolo by to super. Sme veľká dedina a záujem by bol určite obrovský. pridala som mail, môžem pomôcť s organizáciou, hľadaním priestoru a tak . . .  

Utorok, 28 September 2010

Inštruktorka: Re: Hosť

Ahoj Lucka, samozrejme, mozes sa kedykolvek pridat Wink Tešíme sa každej novej tvári Wink

Štvrtok, 23 September 2010

Hosť: mozem sa pridat?

ahojte, prave som nasla tuto stranku s ponukou zumby... je to blizko mojho domu, tak by som niekedy prisla, potrebujem sa po praci odreagovat a zhodit par kil Smile je stale u Vas vstup otvoreny? nie je potrebne sa nahlasit?

vdaka, Lucia

Štvrtok, 23 September 2010

Peter: Re: Danka

Ahoj! Lucka momentálne čaká na rozvrh zimného semestra, či náhodou nebude mať vyučovanie aj v pondelok Frown Samozrejme o prípadných zmenách vás včas bude informovať. 

Streda, 15 September 2010

Danka: Zumba Tlmače

Ahoj! Smile) Chcela by som sa opýtať, či by zumba v Tlmačoch v Pondelok nemohla byť trošku neskôr, povedzme o 19:15, pretože autobus z Levíc má príchod o 19:00 a myslím, že by to aj iným, ktoré chodia o tomto čase z práce viac vyhovovalo. Smile)

D. 

Streda, 15 September 2010

inštruktorka: RE:zuzi

Zuzi, veľmi ma to teší, že sa ti páčiloSmile

Štvrtok, 09 September 2010

zuzi: zumba- ružinov

Ahoj Lucka, vcerajsia hodina zumby v Ruzinove bola supeeer, hned sa mi zlepsila nalada a vyborne som si zatancovala-dakujemCool

Streda, 08 September 2010

inštruktorka: RE:Bibuschka

Ďakujeme za upozornenie,

rozdiely v inštruktoroch sú niekedy naozaj extrémneLaughing Ja som nedávno objavila na internete video, z ktorého som bola tiež zhrozená http://www.youtube.com/watch?v=kaS921aepCM. Najhoršie na tom je, že ľudia potom nevedia, čo to zumba naozaj je, keď vyskúšajú podobný nepodarokFrown

Streda, 08 September 2010

bibuschka

Vsetky spravne ZUMBACKY,

vzhladom na to ze telocvicna kde predcvicuje moja oblubena trenerka sa momentalne prerabarozhodla som sa skusit nieco nove a ist na Zumbu do SENCA (na Gymnazium). Bola som skutocne sklamana. Predcvicovatelka evidentne cely zivot robila aerobik a ked zacala byt IN Zumba len prepisala nazov kurzu. Hudba sice bola prijemna zumbacka ale pohyby tejto "trenerky" nemali s tancom nic spolocne. Jej pohyby boli strnule bez stipky tanecnych prvkov. Jeden krok sa opakoval aspon minutu (krok do prava krok do lava). Po minute pridala pravu ruku a po dalsej lavu... Bola som na nejednej zumbe ale nikde sa mi nestalo aby som nemusela pet minut pozret na trenerku lebo robi stale to iste co uz po troch seknudach kazdy clovek s pametou na pohyb lepsou ako sympanz ovlada. TUTO ZUMBU NEODPORUCAM NIKOMU KTO SI CHCE ZATANCOVAT A NIE ZAAEROBIKOVAT. 

Utorok, 07 September 2010

Hosť: objednanie...

super...tak takto sa tesim Laughing a vidime sa vo stvrtok...snad mi do toho nic nepride Smile

Sobota, 04 September 2010

inštruktorka: RESurprisedbjednanie

Ahoj,

na zumbu k nám nie je potrebné objednávať sa vopred, stačí dojsť v utorok a štvrtok o 19.00 hod. na Nevädzovu ulicu a je to Smile

Tešíme sa na každú novú tvárSmile

Piatok, 03 September 2010

Hosť: objednanie?

ahoj...som z Ruzinova a chcem sa spytat,ci sa treba na Zumbu objednavat...uz par krat sa mi to stalo,tak ci je to aj u Vas tak...dakujem za odpoved a rada by som s  Vami zacvicilaTongue out

Piatok, 03 September 2010

Vlaďa: zumba - Levice

Touto cestou by som chcela pozdraviť Lucku a pochváliť jej sestru Gabiku, ktorá ju dnes zastupovala. Vynikajúco som si zacvičila a dobre som sa zapotila. Baby, obe ste šikulky. Teším sa na ďalšiu hodinu.

Piatok, 27 August 2010

instruktorka: RE:Dada

Ahoj Dadka, ani nevies ako si ma potesila, ze sa ti hodina pacila. Dufame, ze aj vo stvrtok sa bude pacit Smile

Streda, 25 August 2010

instruktorka: RE:dotaz

Kazda instruktorka v programe ZIN plati mesacny poplatok, nie je povinny,ale nesie so sebou mnozstvo vyhod a preto sa velmi oplatiSmile

Streda, 25 August 2010

Dada: Smile

Vcerajsia zumba bola super! Napriek obavam, ked sme nevideli nasu Lucku Smile to dopadlo perfektne. Nuz baby, mate to v rodine Smile

Streda, 25 August 2010

Hosť: dotaz

chcem sa len opýtat niektorej z inštruktoriek či je to pravda že každá inštruktorka musí platit nejake členské zumba spol. ?

Utorok, 24 August 2010

inštruktorka: Re: Tweety

Ahoj Smile, Uvidíme, ak budú priestory volné, je možné, že aj v Leviciach dôjde k zmene času po lete Wink Predsalen sa nám už začína skôr stmievať Cool

Pondelok, 16 August 2010

Display Num << Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>Strana 10 z 14