Diskusia
Vyjadrite svoj názor v diskusii
Subject *
Meno
Správa *

Aby ste mohli pridať príspevok do diskusie, musíte pridať obrázky pod správne kategórie. Zaberie vám to pár sekúnd.

inštruktorka: ranná zumba v BA

V Blave určite nájdeš rannú zumbu. Ja viem o jednej-na Šustekovej vo Fit štýle, avšak mne osobne sa inštruktorka nepáči. Ja však v BA zatiaľ neprecvičujem...aj keď plány boli,ale nestíhala by som popri škole a práci Frown Od júna však určite budem...ale napr. budúcu sobotu som pozvaná precvičovať o desiatej v BA na takú trojhodinovú zumbu,ak by si mala záujemSmile

Piatok, 12 Marec 2010

Peter: Re: aj u naaas, prosime

Cvicitelky, ktore sa hraju na profesionalky mame fakt najradsej Undecided. Kazdopadne nechaj prosim na seba kontakt, alebo napis mail na info@zumba-party.sk.

Štvrtok, 11 Marec 2010

Hosť: aj u naaas, prosime

Ja by som sa chcela spytat, ci by si neprisla cvicit do Tekovskych Luzian? Tiez cez vikend. tu profesionalny cvicitel nie je. Len sa hraju na cvicitelky. . .

dik.

Štvrtok, 11 Marec 2010

Hosť: Ranná Zumba v Ba??

Fungujete prosím iekde v ranných hodinách v Ba?

Štvrtok, 11 Marec 2010

inštruktorka: piatková hodina zumby

Ďakujem, veľmi si ma potešilaSmile. A k tomu piatku...ak sa nazbiera dosť ľudí, ktorí budú mať záujem cvičiť aj v piatok, ja budem len rada ak otvoríme ďalšiu hodinuSmile

Utorok, 02 Marec 2010

Hosť: funky zumba

jujuuuj piatok by bol super:D je to fakt malo, ked je to iba v nedelu. a popravde, skusala som zumbu aj v nitre,kde studujem,ale nie je to ono...iny cvicitel, iny styl...zatim sa mi najviac pacilo tu v leviciach..a bolo by mozne ak by piatok bol od takej piatej do siestej? lebo bus mi ide o 18:35 posledny:/

Pondelok, 01 Marec 2010

Bebe: Let´s ZumbaSmile

Ja som za ten piatok Smile máš jeden hlas Smile

Pondelok, 01 Marec 2010

inštruktorka: pre Bebe

Ja viem, že je to strašne máličkoFrownja by som najradšej cvičila zumbu každý deň, ale kedže študujem v Blave a som tam celý týždeň, nie je to možné. Avšak od budúceho týždňa začíname so zumbou aj v sobotu v Tlmačoch a ak by bol záujem,môžme si dať v Leviciach zumbu aj v piatok.A časom aj počas týždňaSmile Budem rada, ak sa vyjadríte, či by vám ten piatok vyhovovalSmile

Nedeľa, 28 Február 2010

Bebe: pre inštruktorku Lucku

Jeden deň v týždni je máááálo Laughing

Sobota, 27 Február 2010

inštruktorka: zumba v BA a kankan

Kiki, Tebe som sa uz k otázke vyjadrila osobne Wink. Čo sa týka ďalšieho dotazu, Kankán určite bude, aaa už čoskoro Smile. Ešte odkaz pre všetkých, táto diskusia je otvorená, veľmi rada si vypočujem a pokiaľ to bude reálne, aj vyhoviem ďalším vašim požiadavkám na songy Wink 

Sobota, 27 Február 2010

Hosť: tip

navrhujem dať si aj kankán...

Štvrtok, 25 Február 2010

kiki: zumba v ba

cauko, niekde som citala ze cvicis aj v blave rano, mozem sa spytat kde? lebo sa snazim dopracovat k nejakym rannym cviceniam...

dakujem Smile

Nedeľa, 21 Február 2010

inštruktorka: odpoveď Miške

Ahoj Miška, na zumbu nie je vyhradená veková kategória, je pre všetkých a myslím si, že aj doterajšie hodiny boli tomu dôkazom. Zúčastnili sa ľudia od 12 až po 5O rokov. Samozrejme, že nie je problém, ak si na predchádzajúcich hodinách nebola, začať môžeš kedykoľvek, pretože hodiny na seba nenadväzujú. Budem rada, ak prídeš vyskúšaťSmile

Utorok, 02 Február 2010

Miska: otazky

Chcela by som sa spýtat aká veková kategoria tam chodi Smile a kebyze sa rozhodneme ci mozme az od tejto nedeli, az dnes som nasla plagat. dakujem Smile

Utorok, 02 Február 2010

inštruktorka: odpoveď Betke

Ahoj Betka, hodiny zumby nenadväzujú na seba, takže aj keď už ich zopár máme za sebou, vôbec neprekáža ak ste na predošlých neboli. Zumbu cvičíme každú nedelu o šiestej. Teším sa na Vašu návštevu Smile

Nedeľa, 31 Január 2010

Betka: otazka

chcela by som sa spytat ze ci nevadi ked pridem aj neskor lebo len dneska som to nasla na plagatoch a chcem sa spytat ci to bude trvat dlhsie tato zamba aj tu v leviciach?...

Nedeľa, 31 Január 2010

inštruktorka: Zumbaaa

ďakujem za pochvalu v predchádzajúcom príspevku Smile Aj ja by som strašne rada precvičovala aj v iné dni, určite v budúcnosti bude bývať zumba častejšieSmile A chcem sa spýtať kočky...mali ste svalovku po zumbe? lebo ja strašnú Laughing som takú nemala ani po zumbe,keď som cvičila 2 dni od rána do večera. A chcem všetkých pochváliť, čo boli na zumbe, lebo ste boli super!

Streda, 27 Január 2010

Guest: moja prva Zumba

chcela by som pochvalit cvicitelku, je velmi sikovna a dobre sa mi po nej jednotlive prvky opakovali ... pacilo sa mi, ze striedala rychle prvky s pomalymi ,a preto som vydrzala cvicit celu hodinu... vladne tam uvolnena atmosfera a je to proste skvele Smile)) len skoda , ze je to len raz do tyzdna... urcite by som sla aj niekedy cez tyzden si zacvicit Smile

Utorok, 26 Január 2010

Alena: ďakujem Peter

takýto detailík... Smile) ďakujem Ti ... už viem kde to je...prídem vyskúšať...

Utorok, 26 Január 2010

Peter: Zumba adresa

Je treba hľadať ulicu A.Sládkoviča. Podľa všetkého Sládkovičova ulica fakt neexistujeSurprised. Chybička se občas vloudí.

Pondelok, 25 Január 2010

LucyM: 1. hodina zumby

Ahojte všetci,

bola som na prvej hodine, aby som zistila ako to bude približne vyzerať. A môžem povedať, že to bolo úplne na profesionálnej úrovni. Odporúčam prísť každému (dokonca aj chalanom). Na začiatku som síce mala problémy s krokmi, ale nemôže ísť všetko hneď na prvýkrát. Budem tam určite chodiť, pretože ma tento štýl aerobicu veľmi baví. Choreografie boli veľmi dobré a oceňujem, že sa striedali rýchle a pomalé songy, pretože som tým pádom viac vydržala, mala som možnosť si sem-tam vydýchnuť.  Jednoducho treba prísť pozrieť a vyskúšať. Je úplne jedno, či ste začiatočníci alebo si potrpíte na ťažšie veci. Určite by ste mali všetci prísť!!! Cool

Nedeľa, 17 Január 2010

alena: otazka

chcem sa spytat, kde je CK Junior...je to v LEviciach? lebo nie som z LEvic a nenasla som na mape Sladkovicovu ulicu...dakujem

Pondelok, 25 Január 2010

Display Num << Začiatok < Predošlý 11 12 13 14 Nasledujúca > Koniec >>Strana 14 z 14