Zumba na Facebooku

Najčítanejšie články za 30 dní

Spriatelené weby

Nové songy v ankete
Pondelok, 29 Marec 2010 21:52
Ahojte Zumbáčky Smile. Ďakujem, že mi pomáhate hlasovaním do ankety, songy s najväčším počtom hlasov zaraďujem do playlistu Zumby v Leviciach i Tlmačoch, a tie s najmenším počtom hlasov postupne vyraďujem a nahrádzam novinkami. Z toho dôvodu bola anketa na našej stránke aktualizovaná, už sa teším na vaše hlasy Smile. S identifikovaním pesničiek Vám pomôže zoznam Zumba songov.
 
Zumba v Tlmačoch
Streda, 17 Marec 2010 19:48
Ahojte Zumbáčky, vzhľadom na kapacitné problémy s Tanečnou sálou a nemožnosťou pravidelne usporiadavať hodiny v hornej sále kulturáku v Tlmačoch, presúvame Zumbu do telocvične základnej školy (Školská ulica, Tlmače). Tešíme sa na vás už túto sobotu 20.3 v trošičku upravenom čase 19:15 Cool.
 
Permanentky
Štvrtok, 11 Marec 2010 21:45

Nadchádzajúci víkend uvidia prvý krát svetlo sveta Zumba permanentky. Zakúpením jednej karty za 18 Eur si predplatíte 10 vstupov na hodiny Zumby a je na vás, či ich využijete v Leviciach, alebo Tlmačoch. Keďže obe hodiny ponúkajú rozdielne choreografie, môžete tiež kombinovať Wink.

 

 
Nové Zumba Songy
Utorok, 09 Marec 2010 20:22
Názvy nových Zumba songov, na ktoré sme túto sobotu vrteli zadkami hlavne v Tlmačoch nájdete v sekcii Zumba songy v rámci mesiaca marec. Postupne sa najobľúbenejšie piesne objavia aj v playliste nedeľnej Zumby v Levickom Juniore. Väčšina názvov je samozrejme obohatená aj o linky na youtube Cool
 
Zumba na Lipníku
Nedeľa, 07 Marec 2010 16:32

Ahojte Zumba žienky! Smile

Neviem aké pocity ste mali vy po prvej zumbe na Lipníku, ale ja som bola po nej nabitá endorfínmi. Boli ste naozaj skvelé, strašne sa mi páčila atmosféra, ktorá tam vládla a aj keď sme mali kapacitné problémy a cítili sme sa trošku ako v saune, dúfam, že ste sa aj napriek tomu zabavili a zapotili sa. Spomenula som si, že som vám zabudla povedať o zumbe jej hlavnú myšlienku, ktorou je to, že je úplne jedno, či cvičíte presne tak ako ja, či idete správnou rukou, či nohou, hlavné je, aby ste vy mali z toho cvičenia radosť, cítili, že ste niečo spravili pre seba a mali dobrú náladu.

Cvičenie v posilke je nudné, aerobik komplikovaný svojimi choreografiami, zumba má byť zábavná, efektívna a máte mať pociť, že ste na párty a nie v telocvični. Ak by náhodou došlo k zmene miestnosti cvičenia, alebo iné novinky, dozviete sa to určite na stránke a samozrejme budem rada, ak sa pridáte na facebooku do skupiny Zumba párty, kde sa vždy dozviete najnovšie infošky o Zumbe. Všetky otázky a pripomienky môžete písať do diskusii na stránke zumba-party.sk, alebo v skupine zumba párty na facebooku.

Onedlho na stránke nájdete aj všetky songy, ktoré sme v sobotu cvičili. Už teraz sa veľmi teším na ďalšiu sobotu!Smile

 
<< Začiatok < Predošlý 111 112 113 114 115 116 117 Nasledujúca > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Súvisiace články