Ako na efektívne chudnutie? - prednáška v Bratislave
Streda, 18 Máj 2011 21:40

Neustály zhon v práci, diéty, jo-jo efekt - Váš večný kolobeh? Ako sa správne stravovať? Ako dosiahnuť vytúženú postavu? Články o zdravom stravovaní a najlepších diétach nájdete v každom ženskom časopise. My sme pre vás pripravili niečo lepšie - jedenkrát vidieť a počuť je viac ako stokrát čítať!

PREDNÁŠA: Mgr. Klára Buzková- prezentérka na medzinárodných kongresoch aerobiku v Grécku, Čechách a na Slovensku, absolventka mnohých zahraničných kongresov a špecializovaných diplomov. Ukončila štúdium učiteľstva na Fakulte telesnej výchovy a športu UK v Prahe, 18 rokov sa pohybuje v oblasti aeróbnych foriem cvičení a fitness. V súčasnosti pracuje ako koordinátorka vzdelávacieho systému organizácie FACE (Fitness Aerobic Czech Academy) a EFA (European Fitness Association). Lektoruje na kongresoch, seminároch a workshoopoch nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí. Napísala knihy: Strečink, Fitness jóga

     

KEDY: 26.5.2011, od 20:00-21:30 (po hodine Zumby)

KDE: Nevädzova 3, Bratislava, v telocvični špeciálnej základnej školy pri Obchodnej akadémii v Bratislave (Oproti RETRU)

VSTUPNÉ: 4,- Eur (platba na mieste), rezervácie miest e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. (meno, počet osôb, kontakt), telefonicky, SMS na 0910 484 060, osobne na hodinách Zumby na Nevädzovej 3 v Bratislave.

Kliknutím na plagát sa vám zobrazí plný náhľad

 

Komentárov 

 
0 #3 VezenFus 2019-01-25 12:16
Hello. Free ebook Library
https://libmy.site123.me/books/inner-engineering-a-yogi-s-guide-to-joy-by-sadhguru
Citovať
 
 
0 #2 gh balance 2016-05-19 11:16
Tremendous things here. I am very glad to look
your post. Thank you so much and I am taking a look ahead to contact you.
Will you kindly drop me a e-mail?
Citovať
 
 
0 #1 bielizna damska 2015-12-28 17:46
I don't even know how I ended up here, but I thought this post
was good. I don't know who you are but certainly you are going to a famous blogger if you are not already Wink Cheers!
Citovať
 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť