Mikulášska Zumba párty 2015
Utorok, 17 November 2015 10:10
Doletela už aj k tebe táto správička? Totižto, už čoskoro sa bude v našej telocvični konať Mikulášska Zumba párty, s podtitulom "Keď zumbujú anjeli". Čo to znamená? Že ak prídeš 8.12. 2015 na našu Zumbu v bielom outfite, bude ťa tam čakať dvojhodinová Zumba párty, traja inštruktori, vianočná atmoška, vôňa vareného vínka, mikulášske darčeky a ...oveľa viac!

 

KEDY SA AKCIA USKUTOČNÍ: 8.12.2015 (poznač do kalendára), od 19:00-21:00 hod.

 

KDE: v telocvični špeciálnej ZŠ, na Nevädzovej 3, v Ružinove (oproti OC Retro).

 

NA KOHO SA NA PÓDIU MOŽEŠ TEŠIŤ:

-           Na špeciálneho hosťa Vrajima Gandhiho pochádzajúceho z Mexika a na energické inštruktorky Sašku Grófovú a Lucku Švaral.

-      

 

 

Kto sú naši špeci hostia? 

- Vrajim Gandhi 

Vrajim je Mexičan, ktorý sa už v deviatich rokoch venoval bojovému umeniu. Vďaka tomu, bol neskôr oslovený, aby sa stal súčasťou spoločnosti Circus- Dance, kde sa naučil lepšej akrobacie a práce s bojovými zbraňami. V roku 2000 začal štúdium ako tréner Wu Shu na univerzite v Pekingu v Číne. O tri roky neskôr obohatil svoje znalosti o výtvarné umenie a tanec. A v roku 2006 založil vlastnú spoločnosť Vrajim Productions, zaoberajúcu sa zmesou bojových umení, tanca, akrobacie a práce so zbraňami a cirkusovými nástrojmi. Prešiel mnohými tanečnými štýlmi a vďaka svojím skúsenostiam spolupracoval na rôznych projektoch v divadle ako choreograf a bol aj učiteľom v tanečných školách. Vytvoril novú kombináciu tanca a fitness, ktorú nazval Dance Evolution. Už 6 rokov žije v Európe, kde sa venuje Zumbe a mnohým ďalším fitness štýlom. 

 

- Saška Grófová

Keď bola ešte Saška malá, rodičia ju prihlásili na všelijaké krúžky a hádajte čo vyhralo? No predsa tanec. Keď zmaturovala, začala aktívne chodiť na hodiny aerobiku. Po krátkom čase absolvovala kurzy inštruktorky aerobiku, rôzne špecializácie ako Body Work, Fat burner a Aqua Aerobic a Spinningu. Časom zistila, že jej tanec veľmi chýba a vtedy natrafila na hodiny Zumby. Bola to láska na prvý pohľad a dnes je Zumba jej veľkou vášňou. Každá hodina Zumby ju nabíja neskutočnou energiou a tie usmiate tváre počas a po hodine sú pre ňu na nezaplatenie.  

 

 

 TEŠIŤ SA MÔŽEŠ NA:

dvojhodinovú Zumba párty s čarovnou atmoškou Vianoc, 

troch inštruktorov (šušká sa, že aj Mikuláš by mal mať cestu okolo),

na štedré darčeky pre každého,

čertovsky dobrý pitný režim alias varené vínečko,

sladké pochúťky v zdravom prestrojení,

tombolu plnú hodnotných darčekov,

neopakovateľnú atmosféru a na veeeľa skvelých ľudí.

 

 

 

ČO NA SEBA? 

Biele oblečenie vítané. Vyšší level: svetožiara , krídla, anjelske vlasy. Jednoducho povedané, kreativite sa medze nekladú ;-).

 

AKÉ JE VSTUPNÉ? 

- v predpredaji 6 €(príp. dve čiarky z permanentky),

- na mieste 8 €.


PREDPREDAJ VSTUPENIEK:

- na našich hodinách Zumby, príp. záväznou registráciou na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

Sleduj udalosť aj na Facebooku a pozvi svoje kamošky Smile.

 

 

Veeeľmi sa už na teba tešíme!

P.S. Ak by si chcel/a prispieť do tomboly nejakými cenami, ozvi sa nám. Odmena istá ;-).

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články