Na Zumbu so stoličkou? PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Štvrtok, 02 Február 2012 21:11

Predstavte si, že idete na Zumbu. Vezmete si športové oblečenie, tenisky, vodu, uterák a... stoličku!? Zumba fitness predstavuje nový program Zumba Sentao. Dynamické, vzrušujúce a efektívne cvičenie.

S pomocou stoličky na podporu rovnováhy robia cvičiaci jedinečné pohyby, využívajú vlastnú váhu tela na formovanie a posilňovanie rúk, brušných a sedacích svalov a to všetko v sprievode energickej hudby. Kombinuje tanečné pohyby s fitness variáciami ako sú napríklad drepy, či výpady. Cvičenie Zumba Sentao dokáže divy: zlepší výdrž vášho srdiečka, posilní svalstvo a zlepší vašu flexibilitu a držanie tela.

Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Pozrite si ako vyzerá cvičenie Zumba Sentao v podaní tvorcu Zumby, Beta Pereza: 

 

Spýtali sme sa školiteľky Zumba inštruktorov Danielky Česnekovej, či by nám priblížila túto horúcu novinku.

Ako sa ti páči nový Zumba program Sentao?

Mne sa veľmi páči Smile Je to veľmi zaujímavý, účinný a zábavný program. Klasickú  Zumba

 párty atmosféru rozširujeme ešte aj o účinné posilňovacie cvičenia a to všetko s pomocou stoličky. Vznikajú tak veľmi kreatívne prvky a variácie. Vďaka sústredeniu tohto programu na spevnenie a formovanie tela, je to aj riadna makačka Smile 

Sú na to potrebné nejaké špeciálne stoličky?

Stačia obyčajné stoličky, ale treba aj z tých obyčajných dobre vybrať. Z hľadiska bezpečnosti je veľmi dôležitá ich stabilita, tiež výška a nesmú mať bočné opierky, ktoré bránia v pohybe stranou. Pracuje sa aj na špeciálnej stoličke, ale kým bude dostupná, to ešte chvíľku potrvá Smile 

 

Pre koho bude určený? Môže ho cvičiť ktokoľvek, alebo sú tam nejaké obmedzenia?

Sentao je určené pre všetkých Smile Ako sme pri Zumba fitness programoch zvyknutí - každý si môže intenzitu prispôsobiť svojim potrebám.

Od kedy začnú školenia Zumba Sentao pre inštruktorov na Slovensku?

Školenie Sentao som absolvovala nedávno na našom školiteľskom meetingu v USA v januári 2012 a je sa určite načo tešiť Smile Prvé školenie pre členov ZIN bude vo Februári 2012 na Zumba Conference v Londýne.

 

Budeš robiť školenia pre inštrukrotov ty?

Ja školenia robiť nebudem, ale tím školiteľov ktorí s tým začnú je už vybratý. Počítame, že po Londýnskej konferencii sa objavia už prvé termíny v Európe aj USA. 
Danielke ďakujeme za rozhovor! Kým dorazí Zumba Sentao do našich telocviční, budeme si musieť ešte chvíľku počkať, ale tešiť sa už predsa môžeme Wink

 

Komentárov 

 
0 #1 sex oferty 2018-10-31 18:16
Hi colleagues, its impressive paragraph concerning tutoringand entirely explained, keep
it up all the time.
Citovať
 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články