Vyformované a pekné telo? Začíname nový kurz Toning intervalu!
Štvrtok, 05 November 2015 11:22

Ak chceš poriadnu dávku spálených kalórií, formovanie bruška, zadku a zvyšných problémových partií, veľa endorfínov a to všetko zabalené do 60-tich minút, si tu správne. Už čoskoro začíname nový kurz Toning Intervalu a prijímame všetkých odhodlaných ľudí, ktorý chcú na sebe pracovať. O čo vlastne ide a prečo zaradiť aj tieto hodiny do svojho cvičebného plánu? Čítaj ďalej...

  

Prečo sa oplatí začať s Toning Intervalom?

Zumba je úžasná, vypotíme sa pri nej, spálime kalórie, zatancujeme si a parádne vyventilujeme hlavu. Jednou vetou - Zumba je jedno z najlepších kondičných cvičení ako kedy kto vymyslel. Ale...nie je to jediný druh pohybu, ktorý by sme mali počas týždňa praktizovať. Ten druhý (rovnako dôležitý) tvoria silové cvičenia, pri ktorých si budujeme svaly, ktoré sú nevyhnutné pre naše telo, pre správne fungovanie metabolizmu, či imunity. Hovoríš si, že posilka to nie je nič pre teba? Že nemáš rada takýto druh cvičenia? Hmmm...možno si ešte neskúsila naše hodiny Toning Interalu.

 

Ako tieto hodiny vyzerajú? 

Celú hodinu praktizujeme vysoko intenzívny intervalový tréning, ktorý je ideálny na spaľovanie tuku a formovanie postavy. Striedame posilňovacie cviky s kondičnými cvikmi a do toho všetkého nám hrá skvelá energická hudba. My tieto hodiny jednoducho zbožňujeme! 

  

Kedy a kde?

Každú stredu na Nevädzovej 4 v Ružinove, v SD Trávniky. Je to hneď vedľa OC Retro, v budove kde sa nachádza aj čajovňa Biela Ľalia. Hodina trvá od 19:30-20:30.

 

Čo všetko je v cene kurzu zahrnuté?  

- 5 hodín cvičenia Toning Intervalu zameraných na posilnenie všetkých svalových partií, od tricepsu a svalov rúk, cez CORE a svaly bruška až po sedacie a chrbtové svaly.

- Úvodné meranie na prístroji Tanita (vďaka tomuto prístroju sa dozvieš mnohé zaujímavé hodnoty, napr. percento tuku obsiahnuté v tvojom tele, hmotnosť svalovej hmoty, BMI, percento vody v tele, metabolický vek, fyzickú kondíciu, viscelárny tuk, atď.) Meranie bude prebiehať pred prvou hodinou. Pre tých, ktorý si zaplatia celý kurz majú toto meranie v hodnote 10-Eur ZDARMA!

- Zdravé pochúťky na poslednej hodine ako odmena za poctivo odcvičené hodiny ZDARMA!

 

Za koľko? 

Za 5- týždňový kurz zaplatíte 20,-Eur (t.j. za hodinu 4-Eurá). Ak by ste chceli zaplatiť jednorázový vstup stojí 5,- Eur.

 

Ako sa na tieto hodiny prihlásiť? 

Od 11.11.2015 začíname nový 5- týždňový kurz. Končí 9.12.2015. Je to posledný kurz v tomto roku. Stačí nám napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , že s Tebou môžme počítať a potom už len stačí prísť. 

 

Teší sa na Vás inštruktorka Lucka.

Krásny deň všetkým! Smile 

 

 

 

 

 

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články