Nový letný rozvrh!
Streda, 08 Júl 2015 15:26

Rozmýšľali sme ako spestriť naše hodiny počas leta. Okrem cvičenia na čerstvom vzduchu sme pridali do rozvrhu aj jednu novinku. Trošku zmeny nezaškodí. A hlavne ani našim postavám ;-). 

Nový rozvrh hodín:

 

Podrobné info spolu s mapkou nájdeš TU 

Všimla si si zmenu? Áno, ide o pondelkovú hodinu. Budeme 30 minút trsať v štýle Zumby a 30 minút posilňovať v štýle formujeme postavičky s Toning Intervalom. Ak si ešte tieto naše hodiny neskúšala, ide o intervalový tréning, pri ktorom posilňujeme problémové partie 

(áno, to sú tie ktoré máme najviac v zuboch pri pohľade do zrkadla, čiže bruško, zadok, stehná, ruky). Všetko tiež za sprievodu dynamickej hudby, ktorá nás bude hnať pred a dobíjať energiou. A aby si vedela, že tieto hodiny budú skvelé, pozývame ťa na prvú hodinu (13.7.2015) v pondelok úplne zadarmo! Smile

Koľko budú hodiny stáť počas leta? 

Taxa počas leta nezmenená- 3-euríčka/osobu. Príp. s permanentkou ešte menej (10 vstupová permanentka = 27-EUR, 20 vstupová permanentka= 51-EUR).

Kde sa hodiny konajú?

Na čerstvom vzduchu (nie, nebudeme sa saunovať v telocvični ;-)). Hodiny prebiehajú v Areáli netradičných športov v Ružinove. Mapka tu.

Chceš cvičiť aj v stredu?

No problém ;-). Ak by si sa chcela zúčastniť aj hodín Toning Intervalu prebiehajúcich v stredu, 15-teho júla začíname nový kurz. Skvelá šanca sa prihlásiť a robiť niečo skvelé pre svoje zdravé a krásne JA. Všetky infošky o týchto hodinách nájdeš TU.

 

Prajeme  prekrásne leto a tešíme sa na Teba na niektorej z našich hodín! Smile

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články