Osláv s nami PIATE Zumba narodky!
Streda, 27 Máj 2015 14:28

Koľko? Päť rokov? Wau! Nechce sa nám tomu veriť, ale naozaj už päť rokov cvičíme Zumbu na Nevädzke. Príď s nami osláviť týchto XY pretancovaných hodín, XY prepotených tričiek, XY nenahraditeľných pocitov po Zumbe, XY nových priateľstiev. Proste- máme čo oslavovať a že to bude prvotriedna oslava, o tom ani nepochybuj. Že prečo? Smile

Čakajú nás dve hodiny Zumby, energie, kvapiek potu. Ok, ale na oslavu by to chcelo niečo viac, však? Tak pridajme darčeky, darčeky, veľa darčekov (prezradíme vám, že máme jedného skvelého sponzora), tombolu, tortu, jedlo a pitie (všetko v súlade našich fit noriem samozrejme Smile ) a dokonca prídu aj špeci hostia! 

Kedy a kde?

Už cvičíme vonku! V areáli netradičných športov na Pivonkovej ulici (MAPA TU). V utorok (16.6.2015) od 19:00-21:15.

Na čo sa môžeš tešiť? 

  • na dve hodiny Zumby,
  • na troch inštruktorov nabitých energiou,
  • na narodeninové darčeky pre každého,
  • na skvelú tombolu,
  • na šťavnaté občerstvenie,
  • netradičný pitný režim,
  • sladkú bodku na záver Smile.

Na pódiu sa predstavia:

Juri Okoši

Zumba inštruktor telom aj dušou, večne pozitívne naladený, energický inštruktor z Nových Zámkov. Juri je také slniečkové tornádo, ktoré zvalcuje svojou Zumbou všetky starosti z hlavy a naladí ťa na správnu "Zumba frekvenciu"Smile.

Marcelka Šimonová

Inštruktorka Zumby z Piešťan, alias Zumba dračica s obrovským drive-om.  Postrach všetkých nespotených tričiek a tukových vankúšikov. Svojou energiou a super choreoškami ťa presvedčí o tom, že Zumba je naozajstný fenomén medzi cvičeniami Smile.

Lucia Švaral (Méresová)

Mňa poznáte, ale keby náhodou nie- to je tá baba, ktorá stojí každý pondelok, utorok a štvrtok na Nevädzke na pódiu a je tomu už vraj 5 rokov. Miluje úsmevy na Zumbe a všetkých dobrých ľudí Smile.

 

+ Saška Grófová a ďalší inštruktori Smile

Vstupné a rezervácie:

Vstupné na akciu je 6-Eur (alebo dve čiarky z permanentky). Zarezervuj si miesto čo najskôr! A to zapísaním sa na našich hodinách Zumby, alebo prostredníctvom mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

Pre koho je Zumba párty určená? 

Pre všetkých, ktorí naše hodiny pravidelne navštevujú (klobúk dole pred tými čo chodia poctivo 5 rokov), ale aj pre všetkých čo naše hodiny nenavštevujú a chcú si užiť parádnu Zumbu a ešte parádnejšiu Zumba atmošku. Všetci ste srdečne vítaní! Smile

Na záver: 

Špeciálne ďakujem patrí Janke Bielčíkovej, ktorá nám zabezpečila krásne ceny do tomboly, darčeky pre zúčastnených a aj občerstvenie. Jani veľká vďaka! 

Už si len rezervovať miestečko a začať sa tešiť. My sa na teba tešíme veľmi! Smile

 

 

 

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články