Toning Interval - júnový kurz!
Streda, 10 Jún 2015 14:20

Chceš cvičiť na čerstvom vzduchu? Nemáš rada behanie do kolečka? Chceš za 60 minút precvičiť všetky svalové partie? Vyformovať postavu? Pridaj sa k nám na hodiny Toning Intervalu. Práve teraz začíname nový troj-týždňový kurz! Smile

Ako hodiny vyzerajú?

Intervalový funkčný tréning pozostávajúci z rozcvičky, z cvičenia s vlastnou váhou tela a strečingu. Precvičíme sedacie svaly, nohy, brušné svaly, posilníme ruky. Ideálny tréning na formovanie tela a spaľovanie tukov.

KEDY:

Každú stredu (od 10.6-24.6.2015) od 19:30- 20:30 hod.

KDE:

V prípade pekného počasia vonku, stretnutie je o 19:30 pri vchode do SD Trávniky (pred čajovňou Bieľa ľalia) na Nevädzovej 3, v prípade škaredého počasia v SD Trávniky.

ZA KOĽKO:

- v prípade platby za celý kurz 12-EUR (4-EUR/hodinu) + darček na tretej hodine,

- v prípade jednorázového vstupného 5-EUR/hodinu.

Čo si doniesť so sebou?

V prípade cvičenia vonku je ideálne prísť v športovom oblečku (príp. sa prezliecť v neďalekom OC Retro). Nezabudnúť veľkú fľašu s vodou a uteráčik Smile.

 

Ako sa prihlásiť?

Nemusíš sa zahlasovať vopred, stačí prísť a zahlásiť sa priamo na hodine. V prípade akýchkoľvek otázok sme pre vás kedykoľvek k dispozícií (pokiaľ práve necvičíme) na tel. čísle: 0910 484 060, alebo na mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

V sobotu opäť na školení. Tentokrát v Prahe na Dynamickom funkčnom strečingu. Veľa z neho aplikujeme aj do hodín Toning Intervalu Smile

 

Teší sa na vás inštruktorka a trénerka Lucka Smile 

 

 

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články