Toning Interval- last minute do plaviek
Streda, 18 Máj 2016 08:49

Ahoj kráska, 

do leta nám ostáva ešte nejaký ten čas. A pravé tento "nejaký ten čas" je tvoja LAST MINUTE šanca zamakať na svojej postave. Ako to však pri last minute akciách býva, musíš sa rozhodnúť hneď teraz, či berieš, alebo nie. Ak sa rozhodneš pre "Idem do toho!", čaká ťa skvelá jazda. Za krajšou postavou, zdravším a funkčnejším telom. Oplatí sa nasadnúť! ;-)
 

O ČO IDE?

O nový kurz Toning Intervalu. 60-minútových hodín intervalového tréningu, ktorý je vysokoúčinný pre spaľovanie tukových zásob i formovanie tela. Spája posilňovacie cviky, s kardio cvikmi a skvelou hudbou. Cviky sú komplexné a funkčné- zamerané na posilnenie viacerých svalových partií súčasne. Nechýba dynamický strečing na začiatku hodiny, ktorý zahŕňa komplexnú kĺbovú rozcvičku i cviky na zahriatie tela a na záver kvalitný 10-minútový strečing spojený s relaxáciou tela i duše. 

PRE KOHO?

- pre začiatočníkov i pokročilých (cviky sa dajú variovať podľa aktuálnej kondície),

- pre všetkých, ktorí chcú na sebe pracovať a neboja sa nových výziev,

- pre všetkých, ktorí chcú vyzerať v lete super a namiesto výhovoriek mať výsledky.

KEDY, KDE, ZA KOĽKO? 

Na Nevädzovej 4, v SD Trávniky (pri čajovni Biela ľalia). Každú stredu o 19:30. Kurz trvá 4 týždne a stojí 16-Eur (4-Eurá/hodinu). Je možné si zaplatiť i jednorázový vstup 5-Eur/hodinu.

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť sa môžeš na mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

 

Teší sa na vás inštruktorka a trénerka Lucia Smile 

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články