Toning interval - septembrový kurz!
Streda, 16 September 2015 13:29

Leto nám skončilo, ale to neznamená, že sa budeš flákať Smile Telo si stále treba udržiavať vo forme a ani tá kondička nie je na obtiaž.

 

Ak si s nami ešte neskúsila toto cvičenie, tu je pár info o čo vlastne pôjde.

Toning interval je intervalové posilňovacie cvičenie, ktoré trvá 60 minút a za tento čas precvičíme naozaj celé telo ( sľubujem Smile ). Samozrejme na začiatku cvičenia nesmie chýbať poriadna rozcvička, aby sa telo rozohrialo a na konci tréningu strečing. Rozcvička a strečing sú dôležitou zložkou pri tréningu a nemali by chýbať rozhodne pri žiadnom cvičení.

Pri tomto cvičení vyformuješ celé telo, spáliš tuky a nadobudneš takú kondičku, že na to piate poschodie vybehneš raz-dva aj s nákupom, bez toho aby si dušu vypľula Smile.

 

Do nového kurzu sa môžeš nahlásiť už dnes 16.9.2015 a kurz bude trvať do 7.10.2015.

Hodiny budú každú stredu od 19:30 do 20:30 na Nevädzovej ulici pri OC Retro, v budove SD Trávniky (pri čajovni Biela Ľalia).

 

4- týždňový kurz bude obsahovať:

 

  • 60 minút kvalitného kardio/posilňovacieho cvičenia na spevnenie problémových partií ( veď vieš presne, o ktorých je reč Wink
  • ak si predplatíš celý 4-týždňový kurz, tak jeho cena bude 16 € (teda jedna hodina ťa bude stáť 4€, bez zakúpenia kurzu je jedna hodina 5€)
  • dostaneš úvodné meranie na váhe Tanita v hodnote 10€ - zadarmo! (meria sa pred začatím hodiny)
  • ochutnávka zo zdravých pochúťok na konci kurzu
 
Už si celá nažhavená a nevieš sa dočkať kedy budeš mať to super zdravé, pevné telo bez bolesti?
 
Tak urob prvý krok a zaregistruj sa na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.  .
 
 
Teším sa na Teba !
 
(Inštruktorka rôznych skupinových cvičení a trénerka Lucia Švaral) 
 
 

 

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články