Toning Interval- štartujeme nový letný kurz!
Streda, 08 Júl 2015 00:00

Ahoooj, 

vieš o tom, že každú stredu mávame hodiny, na ktorých:

- efektívnym intervalovým tréningom spaľujeme tuk,

- budujeme zdravšie a krajšie telo,

- formujeme postavu a taktiež budujeme kondíciu?

Všetko za sprievodu čerstvého vzduchu (ak počasie poslúcha a cvičíme vonku), alebo za sprievodu burcujúcej hudby (ak je nečas a cvičíme vo vnútri). A teraz začíname nový kurz = skvelá šanca pridať sa a zamakať na sebe! Smile

 

Kedy začíname nový mesačný kurz?

Už túto stredu 15.7.2015 a trvá 4 hodiny, čiže do 5. 8.2015. Cvičíme o 19:30.

 

Kde sa cvičí?  

- vonku, na trávičke pri bežeckom ihrisku v Areáli netradičných športov pri OC Retro (ak je vonku príjemné počasie a nefúka severák, či nepadajú krúpy, či iné kvapaliny z neba). Stretávame sa pri vstupnej bráne na ihrisko zo strany OC Retra.

- vo vnútri, hneď vedľa OC Retro v budeove SD Trávniky pri čajovni Biela Ľalia (ak na to, aby si bola vonku už nestačí tričko a vlastná koža, ale je potrebné mať na sebe i nejakú tu mikinu). Stretávame sa v SD Trávniky, na prízemí.

 

Ako hodiny vyzerajú?

Za 60 minút sa stihneme zahriať, rozcvičiť a pripraviť na tréning prostredníctvom dynamického strečingu, nasleduje hlavná časť hodiny (funkčný tréning zameraný na všetky problémové partie) a  na záver statický strečing, ktorý je vždy sprevádzaný parádnym pocitom zo seba.

 

 

Ako sa zaregistrovať a koľko sa platí?

Za mesačný kurz (4 hodiny) sa platí na prvej hodine a to 16-EUR (4- EURÁ/hodinu). Je možné zaplatiť aj jednorázové vstupné 5-EUR/hodinu.

Zaregistrovať sa je potrebné na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Na tieto hodiny sa vždy veľmi teším (a prezradím Ti, že ich mám aj veľmi rada, lebo vidieť po nich skvelé výsledky) a preto sa už teraz teším na Teba.

 

Dovtedy maj krásny deň a nezabudni sa čo najviac hýbať Smile.

S láskou inštruktorka Lucia 

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články