Zakladateľ Zumby opäť v Prahe na Reebok Wellness Marathone
Štvrtok, 28 Máj 2015 10:27

14. ročník najväčšej aerobic-fitness-dance party v strednej Európe je tu! Obrovský úspech Reebok WELLNESS MARATHON 2014, ktorého sa zúčastnilo vyše 2.500 cvičiacich účastníkov, ktorí do pražskej O2 arény prišli z 20-tich európskych krajín, potvrdil európsky status tejto výnimočnej akcie, jej dlhodobú tradíciu a pevnú, rastúcu, základňu verných fanúšikov.

Ďalší, už 14. ročník Reebok WELLNESS MARATHON 2015 sa uskutoční v nedeľu 7. júna v pražskej O2 aréne. Prináša novú výzvu zaistiť účastníkom úžasný program nabitý hviezdami a novinkami zo sveta fitness, pôsobivú multimediálnu scénu a krásnu mediálnu kampaň s komiksovou grafikou. Hlavnými hviezdami akcie bude svetová fitness celebrita, BETO PEREZ, zakladateľ ZUMBA, ďalej sa s lekciou BODYCOMBAT predstaví najlepší lektor programu LES MILLS, Švéd PETTER EHRNVALL, hviezda ANET ANTOŠOVÁ zo sexy TWERK, či miláčik publika ALEJANDRO ANGULO, ktorý predstaví rytmické SALSATION a to všetko za podpory live DJ ELIER.

 

Rovnako ako minulý rok, i tentoraz nám predstaví Tina & Dennis Thomsen horúcu novinku, 

tentokrát program URBHANIZE® - kombináciu HipHopu a tanca Bhangra. Počas veľkolepej show sa účastníci môžu ďalej tešiť na inšpirujúce workshopy, predstavujúce súčasné novinky a trendy, ako je Piloxing, Fit & Funky, Weightbody Fitness, Cuban Fusion, Salsation a ďalšie. Neoddeliteľnou súčasťou je taktiež wellness výstava výrobkov a služieb a bohatý sprievodný program s módnou show Reebok.

 

Nasleduje už tradičná afterparty na streche OC Harfa za účasti všetkých hviezd…

PROGRAM Reebok WELLNESS MARATHON 2015:

  • 10:00 - 10:30 EUROPEAN TEAM 
  • 10:30 - 12:00 ZUMBA - BETO PEREZ 
  • 12:15 - 13:15 TWERK - ANET ANTOSOVA 
  • 13:30 - 14:30 LES MILLS - PETTER ERHVALL 
  • 14:45 - 15:45 SALSATION - ALEJANDRO ANGULO 
  • 16:00 - 16:45 URBHANIZE - DENNIS & TINA THOMSEN 
  • 16.45 - 17:00 TOMBOLA - ODOVZDÁVANIE CIEN - KONIEC AKCIE 
  • 17:00 - 20:00 AFTERPARTY & AUTOGRAMIÁDA - OC HARFA 

Kto je Beto Perez?

 

Zakladateľ fenoménu Zumba. Nielen medzinárodná hviezda v oblasti fitness a welness, ale predovšetkým tanečník a choreograf. Sympatický Kolumbijčan vymyslel tento program náhodou, keď si zabudol na svoju fitness hodinu vziať hudbu typicky sprevádzajúcu Aerobic. Beto tak bol donútený improvizovať na jedinú hudbu, ktorú mal práve k dispozícii, plnú latinských rytmov a tónov. Z netradičnej hodiny sa tak následne vyvinul jedinečný koncept postavený na prvkoch salsy, merengue, samby, brušného tanca, calypsa, alebo hip hopu, ktorý dal vzniknúť celosvetovému hitu. Zumba sa v súčasnosti cvičí v 125 krajinách sveta, organizuje pravidelné školenia lektorov, vydáva DVD a produkuje vlastnú kolekciu oblečenia.

Porovnanie značky Zumba Fitness so značkou Apple jednoznačne vystihuje úspešnosť tohto celosvetovo rozšíreného projektu.

 

Vstupenky si kúpite tu: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=-2147483405 

Viac informácií nájdete tu www.wellnessmarathon.cz 

 

Zdroj: Wellness club

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články