Zumba & fitness dovolenka 2015 PDF Vytlačiť E-mail
Piatok, 20 Február 2015 06:00

Začnite sa obzerať po nových plávkach, či plážových žabkách... pretože na tohtoročnú Zumba & fitness dovču sa už môžete začať tešiť! Lehátko na pláži, šum mora, morský vánok... Ste naladení? Super, tak poďme na to. Kde, kam, kedy sa vyráža tento rok? Smile

KAM SA VYRÁŽA?

Na pobrežie Jadranského mora, s krásnymi piesočnatými plážami. Konkrétne do nádherného talianskeho strediska Rimini. Vďaka dlhým piesočnatým plážam dostalo Rimini pomenovanie Slnečná riviéra. V Rimini okrem užívania si slniečka, si budete môcť zájsť aj do najväčšieho európskeho vodného parku, alebo do susedného štátu San Marino (je totižto na skok, iba 25 km od Rimini). Taktiež množstvo kaviarničiek, plážových barov, obchodov, reštaurácií s chrumkavou pizzou, či kvalitnou talianskou zmrzlinou, tiež budú stáť za návštevu Smile.

 

KEDY SA VYRÁŽA:

Koncom júna, konkrétne 27.06- 04.07.2015. Predsa chceme nabrať bronz hneď na začiatku leta, nie? Smile

 

UBYTOVANIE:

Kufre "zaparkujeme" len 30 m od pláže, v hoteli Ideal***. Ideálna vzdialenosť od pláže, čo poviete? Hotel disponuje dvoj-lôžkovými izbami s možnosťou dvoch prísteliek. Hotel je jednoduchší, v každej izbe sa nachádza sprcha, WC, televízor a balkón (na večerné posedko, či rannú kávičku). V hoteli sa nachádza výťah, recepcia, bar, terasa, reštaurácia, TV miestnosť a Wi- Fi. Ubytovanie na 7 nocí.

STRAVOVANIE:

Formou polpenzie. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov a večere si budeme môcť vybrať z menu. Na večeri nájdete aj zeleninový bufet na doplnenie vitamínov. K večeri je podávaná aj voda. Všetci milovníci talianskej kuchyne si určite prídu na svoje Smile.

PLÁŽ: 

Pláž je od hotela vzdialená iba 30 m. Je piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora. Ak by si niekto chcel pobyt užiť na plážovom lehátku, na pláži je možné za poplatok si zapožičať aj lehátka, aj slnečníky. A taktiež, ak by si chcel niekto namiesto slanej vody užiť trošku bazénovej, bazén je možné využívať v susednom hoteli, vzdialenom cca 300 m.

PROGRAM:

  • V piatok večer, 26. 6 na nás bude čakať autobus v Leviciach a v Bratislave, s ktorým pocestujeme do talianskeho mesta Rimini. So super partiou v autobuse a za sprievodu latino songov sa dovolenka môže začať.
  • V sobotu 27.6 už budeme dýchať morský vánok v nádhernom talianskom Rimini.
  • Celý týždeň nás čaká zaslúžený relax, slnečné lúče a more. Samozrejme, každý večer si užijeme párty v Zumba rytmoch a v niektoré dni aj ranný strečing na pláži, či poriadny workout na doplnenie endorfínov a spálenie kalórií z neodolateľnej talianskej zmrzliny.
  • V nedeľu 05.07.2015 nás čaká príchod domov a rozprávanie nádherných zážitkov priateľom, či zvyšku rodiny.

ČO VŠETKO JE V CENE:

- doprava autobusom

- 7x ubytovanie 

- 7x polpenzia

- Zumba každý deň s dovolenkovou príchuťou

- ďalšie fitness aktivity (Toning Interval, Tabata, Ranný strečing, Beach fitness, Aqua Zumba, cvičenie pre deti...)

- poistenie proti insolventnosti CK

AKÁ JE CENA? 

Cena pre dospelú osobu je pri zahlásení sa od 10.3 397 - EUR. Cena pre dieťa od 2- 12 rokov je 298- Eur. 

ČO V CENE NIE JE? 

- cestovné poistenie (je možné doobjednať)

- pobytová taxa 1,5 -EUR/deň (platí sa na mieste)

AKO SA PRIHLÁSIŤ? 

E-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , príp. osobne na našich hodinách Zumby.

VIAC INFO:

Zumba dovolenku organizujeme v spolupráci s CK Tropic. Ak by ste mali akékoľvek otázky, napíšte nám na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Radi zodpovieme ;-).


Zaslúžený oddych na pláži. Už nech sme tam! Smile

Hotel Ideál. Ideálny pre našu Zumba dovolenku 2015! ;-) 

Zumba každý deň. A v neďalekom hoteli máme sľúbený aj bazén. Takže si dáme aj obľúbenú dovolenkovú Aqua Zumbu Smile 


Rimini je mestečko pláží a naozaj bohatého nočného života.

 

Jeden z výletov v blízkom okolí je možnosť navštíviť nádherné Benátky, alebo mini štátik San Marino. Pastva pre oči a super nákupy Smile


 

Tematické Zumby. Dáme si námornícku...

 

 ...alebo Zumbu a lá Hawai? Smile

  


Žiadna nuda po večeroch Smile


Nové priateľstvá Smile


...ak chcete, tak aj večerné párty SmileTeší sa na vás inštruktorka Lucka a Peťo Smile

Tak čo? Zídeme sa aj tento rok v Rimini taká skvelá partia ako minulý rok? Smile  

 

  

 

 

 

Plagátik na záver: 

 

 

 

Tešíme sa na všetkých milovníkov slnka, mora a pohybu Smile 

 

 

Komentárov 

 
+2 #1 Furička 2015-02-27 09:55
:oops: už sa teším
Citovať
 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť