Zumba dovolenka 2016! - VYPREDANE
Sobota, 13 Február 2016 06:11

!!!AKTUALIZÁCIA!!! ZUMBA & FITNESS DOVOLENKA VYPREDANÁ! Ďakujeme všetkým, ktorí sa prihlásili a tí čo to nestihli...možno vymyslíme nejaký Zumba víkenďák Wink.

Je to tu! Môžete sa začať tešiť na Zumba & fitness dovolenku 2016. Kam pôjdeme? V aký termín? Akou dopravou? Za koľko? Všetko sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. Cítime však v kostiach, že tento rok to bude najlepšia dovolenka akú ste zažili! Smile

Kam a ako?

Čo by ste povedali na rozprávkovo krásny ostrov s dlhými plážami, ale aj krásnymi zátokami s priezračnou vodou? Ak hovoríte "ÁNO" tejto predstave, super! Pretože tento rok sa vyberieme na najväčší grécky ostrov, na Krétu. Samozrejme, pohodlnou leteckou dopravou, z Bratislavy.

 

V ktorý termín?

Hneď prvý prázdninový týždeň: 2.7- 9.7.2016. Nech sme krásne opálení už na začiatku leta ;-).

Do akého hotela?

Do hotela KAVROS BEACH***. Je umiestnení priamo na pláži, disponuje dvoma bazénmi, detským bazénom, detským ihriskom, internetovým kútikom i barom pri bazéne. Presný popis hotela, izieb a fakultatívnych výletov si môžete pozrieť na internetovej stránke TU. 

 

Stravovanie:

Formou All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, výber zákuskov a zmrzlina. Neobmedzené množstvo miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov. Možnosť čerpania v čase a na miestach určených hotelom. 

Čo všetko je v cene zahrnuté?

- ubytovanie v hoteli KAVROS BEACH*** na 8 dní (7 nocí),

- stravovanie formou All Inclusive,

- letecká doprava,

- povinné servisné poplatky,

- cvičenie Zumby a iných fitness aktivít každý deň,

- Aqua Zumba.

 

Za koľko?

Cena pre dospelú osobu v dvojlôžkovej izbe je 572-EUR.

Cena pre dieťa: 1.dieťa 2-13 rokov na prístelke: 352 EUR, 2.dieťa 2-7 rokov na prístelke: 362 EUR, 2.dieťa 7-13 rokov na prístelke: 462 EUR, 3.dospelá osoba na prístelke: 512 EUR. 

Cena neobsahuje komplexné cestovné poistenie: 2,20 EUR/deň/dosp. os., 1,70 EUR/deň/dieťa do 16 rokov.

Ako sa prihlásiť?

Registrácia je platná až po uhradení zálohy na číslo účtu IBAN: SK 8509 0000 0000 5045782109 (do poznámky je potrebné uviesť mená + Zumba). Zálohu je potrebné uhradiť do 15.3.2016 (najlepšie však čím skôr, pre rýchlo sa zapĺňajúce miesta) a to vo výške 172- Eur. Zvyšnú sumu je potrebné uhradiť najneskôr mesiac pred odchodom, t.j. do 2.6.2016.

POZOR! Cena 572-Eur platí len do konca februára. Následne sa bude navyšovať.

Viac info: 

- ohľadom platby, hotela, či bližších informácií o pobyte na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , alebo na tel. čísle: 02/45529391, 0908 024 163.

- ohľadom cvičenia Zumby (presný program bude zaslaný pár dní pred odchodom na dovolenku) na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

Túto dovolenku organizujeme v spolupráci s CK Túlavé topánky a CK Kartago tours. 

 

 

 

Ak by ste si chceli pozrieť fotogalériu z minuloročnej dovolenky v Rimini, môžete tak urobiť TU. 

My sa už nevieme dočkať...a čo vy? Smile

 

Videospomienka na minuloročnú Zumba dovolenku v Talianskom Rimini

 

 

 

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Súvisiace články