Zumba flash mob party road trip
Pondelok, 25 Marec 2013 00:00

Čo znamená tento dlhokánsky názov? Kam budeme cestovať a kde budeme zumbovať? No predsa na najväčšej aerobik-fitness-dance akcii v strednej Európe, v Prahe na REEBOK WELNESS MARATHONE.

O akú akciu sa jedná? Už po 12. rok sa v českej O2 aréne uskutoční táto veľkolepá akcia. Program je bohatý a najväčšou hviezdou tohto ročníka bude slávna Zumba celebrita, pravá ruka zakladateľa Zumby, afro-američanka Gina Grant. Okrem nej aj množstvo iných skvelých Zumba inštruktorov a jeden z bodov programu bude Zumba flash mob párty, ktorý organizujeme práve my, Slováci.  

Reebok Wellness marathon plagát

Čo je to Zumba flash mob? Ak ste sa už zúčastnili na jednom z dvoch Zumba flash mobov, ktoré na Slovensku boli, potom vám je tento pojem už určite jasný. Ak ste to šťastie ešte nemali, je to zábavná akcia, pri ktorej naraz tancuje veľké množstvo Zumba nadšencov na

vopred naučené choreografie bez sprievodu inštruktora. Výsledkom je unikátne video, ktoré s nadšením koluje po celom svete. Chcete zažiť deň nabitý Zumbou, či rôznymi druhmi cvičenia od výmyslu sveta, odniesť si množstvo endorfínov, spoznať najväčšie hviezdy tanečného a fitness sveta a zúčastniť sa na pravdepodobne jednom z najväčších Zumba flash mobov v sprievode tisícoch ľudí? Ak odpoveď znie Áno (iná neprichádza do úvahy Wink ), čítajte ďaľej.


Video z predchádzajúcich flash mobov. Cítite ten nával energie?

KEDY:  8.6.2013, t.j. sobota
KDE: 02 aréna, Praha
Ako sa na akciu dostanem? Kedže Zumba flash mob párty organizuje tím šikovných Slovákov (Creative Ideas) spolu so slovenskými Zumba inštruktorkami, pripravili sme pre vás autobusový zájazd do Prahy, kde sa už počas cesty naladíme na pravú Zumba atmosféru. Celú cestu budú hrať tie najlepšie Zumba hity, cestovať bude skvelá partia Zumba nadšencov a ak sa tieto dve veci spoja dokopy, o zábavu počas cesty bude postarané Wink.

Zumba flash mob na wellness marathon zájazd

PROGRAM:
02:00- Odchod autobusu z Bratislavy
Cca 08:00- Príchod do Prahy do O2 Arény
09:00 - Prvá Zumba flash mob párty pred bránami O2 arény. Jednou z účastníčok bude aj očarujúca Gina Grant! Wink
11:00-17:00 - najlepší inštruktori sveta: Gina Grant z USA, Alejandro Angulo z Číny, Viveca Jensen z Los Angeles...Zumba, Jumping, Piloxing, Cross-fit, Afro- fitness, Salsation, módna Reebok show s Benom Cristovaom, tombola a veľa ďaľších!


Takto to žilo v O2 aréne minulý rok

Po 17:00 - autogramiáda hviezd, ďalší Zumba flash mob s Ginou Grant a after párty až do večera. Na after párty si budete môcť zacvičiť v uvoľnenej atmosfére, pri menšom počte ľudí, na streche OC Harfa s: Ginou Grant, Alejandrom Angulom, Elierom Ramosom, Victorom Mendezom, Vivecou Jensen, so Zumba inštruktormi s rôznych krajín sveta a so Zumba Jammermi, tanečnou skupinou Latiniko, či Fire dance.


Takto vyzerala after party minulý rok

22:00 - Odchod z Prahy
05:00 - Príchod do Bratislavy

V cene autobusového zájazdu je pre vás zabezpečených: 56 miest na sedenie, klimatizácia, WC, Zumba music, welcome drink, pitný režim, fit dobroty, ovocie, súťaže o kozmetické balíčky, fosforeskujúce párty predmety do O2 arény.

Cena vstupenky do O2 arény: 30- Eur, (ak si už na niektorom z minulých ročníkov bol/-a, môžeš si zakúpiť vernostnú vstupenku za 20- Eur, viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. )

Cena autobusového zájazdu do Prahy: 24- Eur za obojsmerný lístok zakúpený do 5.apríla 2013

Bližšie info o programe v O2 aréne, o zakúpení vstupeniek, o zľavách pre deti na vstupenky nájdete na Facebooku Zumba milujem ju! A ty?  , alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

Udalosť na Facebooku. Nezabudnite zakliknúť „zúčastním sa“

Tešíme sa na slovenskú výpravu, ktorá to v Prahe poriadne roztočí Wink

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť