Zumba na Facebooku

Najčítanejšie články za 30 dní

Spriatelené weby

Jarný Zumba rozvrh hodín!
Pondelok, 11 Apríl 2016 12:51

Krásny deň všetkým,

kedže už nebrázdime cesty Vietnamu, ani iných krajín, od 12.4.2016 sa už môžete tešiť na Zumbu s nami. Aby ste sa však ešte s Marcelkou stihli rozlúčiť, tento utorok (12.4) si s ňou môžete užiť ešte poslednú hodinu Zumby, na ktorej sa naše sily spoja a budeme viesť Zumba hodinu spoločne. Takže krátka rekapitulácia:

- 12.4. 2016 (Zumba s Luckou a Marcelkou)

- následne na to už iba s Luckou (každý utorok a štvrtok o 19:00).

Ak však chcete zamakať na sebe ešte viac, už teraz sa môžete prihlásiť na kurz Toning Intervalu, ktorý začína už túto stredu (13.4.2016). Leto sa blíži, poďme na sebe pracovať, nech sa cítime fantasticky vo vlastnom tele! Smile 

Tešíme sa na všetkých! 

 
Zumba na Zelený štvrtok NIE JE!

Ahojte Zumba priatelia,

dňa 24.3.2016 Zumba nie je! Vidíme sa však po veľkonočných sviatkoch v utorok.

Oddýchnite si a nečerpajte veľa energie do ďalších dní.

Krásne sviatky prajeme! Smile

 
Zumba cez jarné prázdniny BUDE!

Ahojte Zumba maniaci,

Zumba bude prebiehať aj počas jarných prázdnin! Akurát v telocvični na Nevädzke sa nebude kúriť, takže nezabudnite si prihodiť aj nejakú mikinu do tašky.

Vidíme sa v utorok a štvrtok o 19:00 Wink

 
Zumba dovolenka 2016! - VYPREDANE

!!!AKTUALIZÁCIA!!! ZUMBA & FITNESS DOVOLENKA VYPREDANÁ! Ďakujeme všetkým, ktorí sa prihlásili a tí čo to nestihli...možno vymyslíme nejaký Zumba víkenďák Wink.

Je to tu! Môžete sa začať tešiť na Zumba & fitness dovolenku 2016. Kam pôjdeme? V aký termín? Akou dopravou? Za koľko? Všetko sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. Cítime však v kostiach, že tento rok to bude najlepšia dovolenka akú ste zažili! Smile

Kam a ako?

Čo by ste povedali na rozprávkovo krásny ostrov s dlhými plážami, ale aj krásnymi zátokami s priezračnou vodou? Ak hovoríte "ÁNO" tejto predstave, super! Pretože tento rok sa vyberieme na najväčší grécky ostrov, na Krétu. Samozrejme, pohodlnou leteckou dopravou, z Bratislavy.

 

V ktorý termín?

 
Valentínska Zumba párty 2016
Piatok, 12 Február 2016 04:13
Tešíš sa na každé jedno stretnutie s ňou? Nemôžeš sa dočkať, kedy budú z teba stekať kvapky potu? Odchádzaš od nej vysmiata od ucha k uchu a nevieš čo od radosti so sebou? Je pre teba jednoducho tá naj? Si v tom až po uši! Si zamilovaná do Zumby! Smile

A práve pre všetkých Zumba milovníkov, bude 16.2.2016 (v utorok), špeciálna VALENTÍNSKA ZUMBA PÁRTY! Nemusíš jej kupovať žiadny valentínsky darček, dokonca ani sviatok sv. Valentína nemusíš uznávať, dôležité je prísť a nechať sa unášať hudbou a tancom.
 
 
 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Súvisiace články