Zumba na Facebooku

Najčítanejšie články za 30 dní

Spriatelené weby

DNES - výnimočne Zumba v telocvični
Utorok, 23 Jún 2015 08:02

Ahoj,

kvôli dnešnému počasiu - veľmi nízke teploty (podľa predpovedí večer okolo 14-15 stupňov) sme na dnešnú Zumbu vybavili telocvičnu. Takže vidíme sa v tradičnom čase 19:00 v telocvični ŠZŠ na Nevädzovej 3 v Ružinove (oproti OC RETRO) Poriadne to rozpálime ;-)

 
Narodeninová Zumba párty už dnes!
Utorok, 16 Jún 2015 00:00

Oslavujeme piate Zumba narodky! A preto ak: A. máš dnes čas o 19:00, B. chceš ho plnohodnotne stráviť v skupine skvelých ľudí, C. miluješ Zumbu a tanec... si srdečne vítaný/-á! Smile Čo nás dnes čaká?

Dve hodiny Zumby, piati inštruktori, tombola, narodeninová výzdoba, bohaté občerstvenie, narodeninová torta, darčeky pre každého a superská nálada! Myslíme, že sa neoplatí neprísť ;-).

 
Zumba v Bratislave vonku - začiatok letnej sezóny
Napísal Lucia Švaral   
Štvrtok, 11 Jún 2015 08:57

Na čerstvom vzduchu, v príjemnom tieni a ešte k tomu večer je teraz taaaak úžasne. A teraz si predstav, že do tohto všetkého pridáme aj Zumbu. Letné Zumba hity a príjemný vánok vo vlasoch namiesto prehriatej telocvične. A to všetko už dnes večer!

Totižto už dnes štartujeme letnú sezónu cvičení pod ho! Celé leto budeme cvičiť na tenisových kurtoch len cca 3 min. pešo od našej telocvične. 

A čo ak nám počasie nebude priať? Schováme sa pod striešku. Šatne, wécka tiež k dispozícií, dokonca aj parkovanie! Neviem ako Ty, ale my sa už nevieme dočkať! Smile

Všetky informácie spolu s popisom cesty nájdeš TU

 

 
Toning Interval - júnový kurz!

Chceš cvičiť na čerstvom vzduchu? Nemáš rada behanie do kolečka? Chceš za 60 minút precvičiť všetky svalové partie? Vyformovať postavu? Pridaj sa k nám na hodiny Toning Intervalu. Práve teraz začíname nový troj-týždňový kurz! Smile

 
Poď s nami na Zumba dovču Smile
Minulý rok sme sa s Luckou prechádzali po prímorskom letovisku Rimini a rozmýšľali aké by to bolo úžasné ísť sem na Zumba dovču. Dovtedy sme žiadnu podobnú ponuku od cestoviek nevideli. Známi chodili väčšinou dovolenkovať do blízkeho Lignana, alebo Bibione...ale do prekrásneho Rimini nikto nikto.
 
A potom niekto zariadil, že sme natrafili na vynikajúcu ponuku zorganizovať zájazd na Zumba dovolenku do Rimini! Zobrali sme ju všetkými desiatimi.
 
Srdečne Ťa na túto dovolenku pozývame. Bude to pecka!  Viac informácií o Zumba dovolenke 2015 nájdeš TU Smile
 
 
 
<< Začiatok < Predošlý 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 11 z 116

Súvisiace články