Zumba na Facebooku

Najčítanejšie články za 30 dní

Spriatelené weby

Narodeninová Zumba párty už dnes!
Utorok, 16 Jún 2015 00:00

Oslavujeme piate Zumba narodky! A preto ak: A. máš dnes čas o 19:00, B. chceš ho plnohodnotne stráviť v skupine skvelých ľudí, C. miluješ Zumbu a tanec... si srdečne vítaný/-á! Smile Čo nás dnes čaká?

Dve hodiny Zumby, piati inštruktori, tombola, narodeninová výzdoba, bohaté občerstvenie, narodeninová torta, darčeky pre každého a superská nálada! Myslíme, že sa neoplatí neprísť ;-).

 
Zumba v Bratislave vonku - začiatok letnej sezóny
Napísal Lucia Švaral   
Štvrtok, 11 Jún 2015 08:57

Na čerstvom vzduchu, v príjemnom tieni a ešte k tomu večer je teraz taaaak úžasne. A teraz si predstav, že do tohto všetkého pridáme aj Zumbu. Letné Zumba hity a príjemný vánok vo vlasoch namiesto prehriatej telocvične. A to všetko už dnes večer!

Totižto už dnes štartujeme letnú sezónu cvičení pod ho! Celé leto budeme cvičiť na tenisových kurtoch len cca 3 min. pešo od našej telocvične. 

A čo ak nám počasie nebude priať? Schováme sa pod striešku. Šatne, wécka tiež k dispozícií, dokonca aj parkovanie! Neviem ako Ty, ale my sa už nevieme dočkať! Smile

Všetky informácie spolu s popisom cesty nájdeš TU

 

 
Toning Interval - júnový kurz!

Chceš cvičiť na čerstvom vzduchu? Nemáš rada behanie do kolečka? Chceš za 60 minút precvičiť všetky svalové partie? Vyformovať postavu? Pridaj sa k nám na hodiny Toning Intervalu. Práve teraz začíname nový troj-týždňový kurz! Smile

 
Poď s nami na Zumba dovču Smile
Minulý rok sme sa s Luckou prechádzali po prímorskom letovisku Rimini a rozmýšľali aké by to bolo úžasné ísť sem na Zumba dovču. Dovtedy sme žiadnu podobnú ponuku od cestoviek nevideli. Známi chodili väčšinou dovolenkovať do blízkeho Lignana, alebo Bibione...ale do prekrásneho Rimini nikto nikto.
 
A potom niekto zariadil, že sme natrafili na vynikajúcu ponuku zorganizovať zájazd na Zumba dovolenku do Rimini! Zobrali sme ju všetkými desiatimi.
 
Srdečne Ťa na túto dovolenku pozývame. Bude to pecka!  Viac informácií o Zumba dovolenke 2015 nájdeš TU Smile
 
 
 
Zakladateľ Zumby opäť v Prahe na Reebok Wellness Marathone
Štvrtok, 28 Máj 2015 10:27

14. ročník najväčšej aerobic-fitness-dance party v strednej Európe je tu! Obrovský úspech Reebok WELLNESS MARATHON 2014, ktorého sa zúčastnilo vyše 2.500 cvičiacich účastníkov, ktorí do pražskej O2 arény prišli z 20-tich európskych krajín, potvrdil európsky status tejto výnimočnej akcie, jej dlhodobú tradíciu a pevnú, rastúcu, základňu verných fanúšikov.

Ďalší, už 14. ročník Reebok WELLNESS MARATHON 2015 sa uskutoční v nedeľu 7. júna v pražskej O2 aréne. Prináša novú výzvu zaistiť účastníkom úžasný program nabitý hviezdami a novinkami zo sveta fitness, pôsobivú multimediálnu scénu a krásnu mediálnu kampaň s komiksovou grafikou. Hlavnými hviezdami akcie bude svetová fitness celebrita, BETO PEREZ, zakladateľ ZUMBA, ďalej sa s lekciou BODYCOMBAT predstaví najlepší lektor programu LES MILLS, Švéd PETTER EHRNVALL, hviezda ANET ANTOŠOVÁ zo sexy TWERK, či miláčik publika ALEJANDRO ANGULO, ktorý predstaví rytmické SALSATION a to všetko za podpory live DJ ELIER.

 

Rovnako ako minulý rok, i tentoraz nám predstaví Tina & Dennis Thomsen horúcu novinku, 

 
<< Začiatok < Predošlý 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 11 z 116

Súvisiace články