Ako Simča schudla 24 kíl aj vďaka Zumbe

Máme tu ďaľší príbeh. Príbeh o jednej mladej babe, ktorá sa rozhodla, že zmení svoju postavu. A rozhodla sa tak silno, že sa jej to aj podarilo. Trošku sa pochválime, že aj vďaka našej Zumbe. Síce nie na Zumbe naživo (pretože býva stovky kilometrov od našich hodín), ale prostredníctvom našich Zumba videí. Veľmi jej fandíme a aby ste sa nej dozvedeli trošku viac, položili sme jej zopár otázok Smile.

Ahoj Simi, poďme pekne od začiatku. Prezraď nám niečo o sebe.

Tak mám 20 rokov, pochádzam z malej dedinky Kladzany pri Vranove nad Topľou. Už mám po škole, teraz si hľadám zamestnanie.

Ako schudnut vdaka Zumbe

Mala si problémy s váhou už od malička, alebo prišli až v škole?

S váhou mám problémy už od malička, vždy som bola taká malá bambuľka Smile. Ale určite sú v

tom aj nejaké gény po rodičoch. Nedalo by mi nenapísať aj to, že mám mamku hrdinku, pretože aj ona zabojovala s kilečkami, schudla okolo 50kg. Za to ju strašne obdivujem a preto sa nevzdávam ani ja.

Podarilo sa ti schudnúť 24 kíl. Ako si s kilečkami bojovala? Držala diéty, alebo začala viac športovať?

Tak zo začiatku som zmenila stravu. Keďže som začala chodiť do fitka, tréner mi povedal, čo je pri diéte vhodné. Skombinovala som si to tak, aby mi to chutilo. Jem veľa zeleniny, varené mäso, ryžu, pijem zelený čaj s citrónom. Potom už na rad prišlo aj cvičenie, striedanie fitka so Zumbou.

Aký je tvoj vzťah k Zumbe? Myslíš si, že pravidelnou návštevou hodín Zumby idú naozaj kilá dole?

Ja si myslím že určite áno. Keď človek chce, zvládne všetko a nepozná žiadne hranice. Zumba je veľmi zábavné cvičenie a v tom je jej čaro Smile.

Počuli sme, že rada cvičíš aj podľa našich videí. Ale predsa len hodina Zumby naživo má niečo viac do seba, však? Smile

Áno, určite má. Človek tam vydrží viac ako doma pri televízore. Je tam aj dosť veľká podpora od ľudí, ktorý tam cvičia s vami.

Aké sú tvoje ciele do budúcna? Chcela by si zhodiť ešte niekoľko kíl?

Moje ciele sú asi také, že by som chcela dať dole ešte aspoň ďalších 23kg a udržovať si váhu, aby som sa k pôvodnej už nikdy nedostala.

Čo by si odkázala všetkým, ktorí sa beznádejne pokúšajú schudnúť?

Aby vydržali a nevzdali sa. Viem, že je to ťažký boj, pretože tým bojom bojujem aj ja a už od malička. Treba mať pevnú vôľu a hlavne sa nevzdať svojich cieľov!

Ďakujeme za rozhovor a držíme palce v ďalšom ubúdaní kilečiek Wink