Ako na efektívne chudnutie? - prednáška v Bratislave

Neustály zhon v práci, diéty, jo-jo efekt - Váš večný kolobeh? Ako sa správne stravovať? Ako dosiahnuť vytúženú postavu? Články o zdravom stravovaní a najlepších diétach nájdete v každom ženskom časopise. My sme pre vás pripravili niečo lepšie - jedenkrát vidieť a počuť je viac ako stokrát čítať!

PREDNÁŠA: Mgr. Klára Buzková- prezentérka na medzinárodných kongresoch aerobiku v Grécku, Čechách a na Slovensku, absolventka mnohých zahraničných kongresov a špecializovaných diplomov. Ukončila štúdium učiteľstva na Fakulte telesnej výchovy a športu UK v Prahe, 18 rokov sa pohybuje v oblasti aeróbnych foriem cvičení a fitness. V súčasnosti pracuje ako koordinátorka vzdelávacieho systému organizácie FACE (Fitness Aerobic Czech Academy) a EFA (European Fitness Association). Lektoruje na kongresoch, seminároch a workshoopoch nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí. Napísala knihy: Strečink, Fitness jóga

     

KEDY: 26.5.2011, od 20:00-21:30 (po hodine Zumby)

KDE: Nevädzova 3, Bratislava, v telocvični špeciálnej základnej školy pri Obchodnej akadémii v Bratislave (Oproti RETRU)

VSTUPNÉ: 4,- Eur (platba na mieste), rezervácie miest e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (meno, počet osôb, kontakt), telefonicky, SMS na 0910 484 060, osobne na hodinách Zumby na Nevädzovej 3 v Bratislave.

Kliknutím na plagát sa vám zobrazí plný náhľad