Darujte úsmev - darujte permanentku na Zumbu

Všetci chceme urobiť svojim najbližším radosť a obdarovať ich niečím, čo im vyčarí úsmev na tvári. A viete, že váš darček im môže aj úplne zmeniť život? Pýtate sa ako?

Kúskom papiera s názvom permanentka na Zumbu, pretože tá dokáže divy. Chcete vedieť aké?

 • Po prvých zhodených kilogramoch sa vášmu blízkemu zvýši sebavedomie a bude sa cítiť oveľa lepšie, bude mať viac energie a čo je najlepšie aj lepšiu náladu.
 • Zumba nie je o nudnom cvičení, ale o energickom tanci, zážitkoch a nových priateľstvách. To všetko vášho najbližšieho čaká už po pár hodinách Zumby.

Pre koho je tento darček ideálny?

 • Manželku, dcéru, kamarátku, kolegyňu, mamu, starú mamu, či kamaráta. Zumba je vhodná pre všetkých bez obmedzenia veku, či pohlavia Smile
 • Pre všetkých, ktorí na Zumbu chodia, ale aj pre tých, ktorí ju idú vyskúšať po prvýkrát.
 • Pre všetkých milovníkov tanca, latino hudby a energického cvičenia.
 • Pre tých, čo sa nevedia dokopať k pravidelnému cvičeniu.
 • Pre tých, ktorí sa potrebujú po náročnom dni zrelaxovať a dobiť baterky. Veru tak, dá sa to aj Zumbou. Overené Cool

Prečo na našu Zumbu?

 1. Na inštruktorovi záleží - naša Zumba je s certifikovanou inštruktorkou Luckou, ktorá má viac ako 3-ročné skúsenosti s precvičovaním Zumby a predchádzajúce tanečné skúsenosti. Už niekoľko mesiacov precvičuje Zumbu v Teleráne a neustále sa vzdeláva v oblasti fitness a zdravého životného štýlu. Jej kvalifikáciu si môžete pozrieť tu - Profil Lucky.
 2. Atmosféra - na každej Zumbe vládne skvelá atmosféra. Organizujeme Zumba maratóny, víkendové Zumba pobyty a dovolenky.
 3. Robíme to srdcom - Zumba nie je naša práca, ale láska, hobby a životný štýl.

Naša ponuka:

 • 10 vstupová permanentka na Zumbu: (Bratislava 27- Eur, Levice 18- Eur)- v tejto permanentke je 10 vstupov na Zumbu v období 3 mesiacov. Je v nej zahrnutý 1 vstup zdarma. S permanentkou sa váš blízky ľahšie „dokope“ k cvičeniu a vy budete mať dobrý pocit, že ste pre neho urobili niečo zmysluplné. Túto permanentku teraz dostanete v krásnom vianočnom balení a pribalíme vám k nej náš rozvrh hodín a aj osobné prianie od nás.
 • 20 vstupová permanentka na Zumbu: (Bratislava 51- Eur, Levice 34- Eur) - v tejto permanentke je 20 vstupov na Zumbu v období 4 mesiacov. Sú v nej zahrnuté 3 vstupy zdarma. S touto permanentkou vášho známeho motivujete chodiť na Zumbu ešte pravidelnejšie, čiže s väčším efektom.  Časom vám možno poďakuje, že ste mu vašim darčekom úplne zmenili život Smile. Okrem vianočného balenia a osobného priania od nás vám k nej pribalíme aj originálny Zumba náramok.
 • Zumba činky: 18,88 - Eur - potešia každú Zumba maniačku, pretože hrkajú ako rumba gule a dá sa s nimi tancovať. Sú vhodné na cvičenie doma, alebo na hodiny Zumba Toningu. 

Objednávajte e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Následne máte 2 možnosti:

 1. Buď sa pre váš darček zastavíte na našej hodine Zumby v Bratislave a v Leviciach (Termíny a miesta)  
 2. Alebo vám ho pošleme na dobierku (Cena poštovného 2,- Eur)