Zumba dovolenka na ostrove Pag 2013

Počuli ste už o ostrove, ktorý nesie prívlastok chorvátska Ibiza? Vyslúžil si ho ostrov Pag a to vďaka svojmu nočnému životu a neutíchajúcej zábave. Preto všetkých, ktorí majú radi Zumbu, dovolenku s dobrou partiou a množstvom zábavy, pozývame na Zumba dovolenku, na piaty najväčší ostrov Chorvátska, na ostrov tanca a zábavy, na ostrov Pag.

Zumba dovolenka 2013 chorvátsky ostrov Pag

Kedy? 17. - 24. august 2013, 8- dňový zájazd.

Kde budeme bývať? V meste Novalja, v ktorom nájdete všetko k vašej vysnívanej dovolenke. Rybárske člny chystajúce sa vyraziť na more, pláže s kryštáľovo čistou vodou, ale i divoký nočný život s množstvom reštaurácií, barov a diskoték s najslávnejšími DJ- mi sveta. Svoje kufre si vybalíme vo veľkom apartmánovom dome Havojic, v ktorom sa nachádzajú 4-lôžkové apartmány typu 2+2 (v jednej izbe sa nachádza spálňa s dvojlôžkovou posteľou a v druhej izbe sa nachádza prístelka pre 2 osoby). V každom apartmáne sa nachádza plne vybavená kuchynka so sporákom, chladničkou, kuchynským riadom a príborom, kúpelňa, WC a vašu rannú kávičku si budete môcť dať na priestrannej terase.

Kde sa budeme kúpať? Na výber máte veľké množstvo štrkovo-piesčitých pláží. Tá najbližšia od nášho apartmánového domu je vzdialená 500 m. Využiť však MHD a ísť sa okúpať aj na iné pláže sa rozhodne oplatí. Na ostrove Pag nájdete pláže s modrou vlajkou, vodnými športmi, zábavou, ale aj tichšie pláže za spoločnosti šumu morských vĺn, slnka, v tieni borovíc, či dobrou knihou. Každý návštevník ostrova určite zavíta aj na najznámejšiu pláž ostrova, pláž Zrće so svetoznámym klubom Papaya, kde párty nikdy nekončí.

Čo budeme jesť? Tento pobyt je určený pre všetkých, ktorí sa neradi obmedzujú termínmi stravovania a radi jedia to čo im práve zachutí a kedy im to zachutí. Lepšie povedané tento pobyt je bez stravy. Pochutnať si na dobrom jedle, morských, či národných špecialitách

budete môcť v niektorej z reštaurácií v bezprostrednej blízkosti od apartmánov, v stánkoch s rýchlym občerstvením na pláži, alebo si kúpiť čerstvo ulovené ryby a upiecť si ich v kuchynke apartmánu. Bližšie informácie o tom kde sa dobre a lacno najesť nám poskytne náš delegát, ktorý má pochodené všetky reštaurácie ostrova Wink.

Aká je cena za pobyt? 308- Eur. Táto suma je jednotná pre všetkých, aj pre necvičiacich.

Čo je v cene zahrnuté?
-    doprava  luxusným diaľkovým autobusom z Levíc a Bratislavy do mesta Novalja na ostrove Pag. Možnosť pristúpiť v Nitre a Trnave,
-    7 x ubytovanie,
-    Zumba každý deň s dovolenkovou príchuťou,
-    Aqua Zumba v mori, Zumba toning a lekcia salsy,
-    poplatky ako je poistenie proti insolventnosti CK, poistenie cestujúcich v autobuse,
-    služby delegáta na pobyte,
-    7x vstup do klubu Papaya na večerné akcie (mimo špeciálnych akcií)
-    6x poukaz na zdarma alkoholický koktejl v klube Papaya,
-    Jägermeister welcome drink na palube autobusu,
-    Steward na palube autobusu,
-    Tombola na palube autobusu,

Čo v cene nie je? Strava, pobytová taxa 7 €/osoba/týždeň, individuálne cestovné poistenie (odporúčame napr. www.union.sk), klimatizácia (7 €/deň).

Zdá sa vám suma vysoká?  Ostrov Pag a mesto Novalija sú vychytené dovolenkové destinácie a preto je cena ubytovania drahšia ako v iných mestách Chorvátska. Je podobná ostrovu Ibiza- najvychytenejšie párty, ale aj nádherné pláže. Chodí sem množstvo turistov a preto majitelia ubytovacích zariadení vedia, že ceny v týchto lokalitách nemôžu byť rovnaké ako inde. Tento ostrov sme si však vybrali kvôli tomu, že vieme, že sa vám oplatí priplatiť si zopár eur a zažiť ho. Bude to paráda! Cool

Program:
•    V piatok, 16.8.2013 balíme kufre a večer o 22:00 vyrážame na najlepšiu párty dovolenku akú ste kedy zažili ;-) A pozor, pozor, tentokrát dovolenka začína už po ceste! Nebude chýbať welcome drink, či tombola už v autobuse Smile

•    V sobotu, 17.8.2013 o 09:00 hod. sa už budeme môcť nadýchnuť čerstvého morského vánku v Novajlii. Kufre si ešte chvíľku odpočinú v batožinovom priestore autobusu, my sa porozhliadneme po ostrove a od 12:00-15:00 sa postupne ubytujeme v apartmánoch.

•    Celý týždeň vylihovanie na pláži, naberanie bronzovej pokožky, povinný relax...a samozrejme, každý deň Zumba Smile. V klube Papaya každý deň od 16:00 Papaya after beach party a od 23:00 v klube Papaya večerný program.

•    V sobotu, 24.8.2013 si ranný budíček dáme trošku skôr, pretože do 10:00 budeme musieť dať zbohom našim apartmánom a vysťahovať sa. Medzi 10:00 až 11:00 hodinou zanesieme naše kufre do autobusu a ešte sa do 21:00 budeme môcť poslednýkrát vykúpať v mori, či cvaknúť posledné fotky pri exotických palmách.

•    V nedeľu, do 25.8.2013, cca o 10:00 hod. sme späť v Bratislave, či Leviciach.

Kaucia za apartmán: 30 €/osoba. Kauciu zaplatíte v hotovosti pri prebratí identifikačných náramkov na začiatku pobytu v autobuse, respektíve pri ubytovávaní zároveň aj s pobytovou taxou. Kauciu vám v plnej sume vrátime na konci pobytu pri odovzdaní apartmánu. Poprosíme vás mať hotovosť presne, keďže môže nastať problém pri vydávaní celému autobusu.

Ako sa prihlásiť? Osobne na našich hodinách Zumby, alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Je potrebné zaplatiť zálohu 125- Eur a zvyšok sumy do konca júna. Bližšie info: 0910 484 060, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  

Zumba dovolenku organizujeme v spolupráci Partybus.sk (CK SPACE4U s. r. o.), ktorý už 3. letnú sezónu organizujú exkluzívne  8-dňové párty zájazdy na chorvátsky ostrov Pag do najväčšieho plážového openair klubu Papaya na pláži Zrće. Rozhodli sme sa ísť s touto CK na základe veľmi pozitívnych referencií od ľudí, ktorí absolvovali tento pobyt minulý rok. Pri platbe zálohy vzniká medzi CK a vami tento zmluvný vzťah: http://partybus.sk/vseobecne-podmienky-zajazdy

 


Zumba dovolenka 2013 na ostrove Pag - upútavka

 

POZOR! Počet miest je limitovaný!

Tešíme sa na Vás! Wink

PS: Neváhajte dlho, 90% miest na tohtoročnú Zumba dovolenku do Talianska sa nám vypredalo za 10 dní. Wink


Naše apartmány v Chorvátskej Novalii zvonka


Naše apartmány zvnútra: jedáleň, kuchyňa a spálňa


Ako zrkadlo. Je len málo miest na svete, kde nájdete takéto priezračné more.


Obľúbené tematické Zumba hodiny si dáme každý deň aj na ostrove Pag :-)


Večer sa vyberieme na prechádzky pri západe slnka po promenáde, alebo...


na vychytené diskotéky na pláži Zrće (openair klub Papaya, alebo dalšie diskotéky ako Aquarius apod.)

Pozrite si videoreport z minuloročnej Zumba dovolenky na Makarskej riviére v Chorvátsku od Mirreca: WinkKomu stačia len obrázky, môže si pozrieť našu pestrú fotogalériu zo Zumba dovolenky na Makarskej (klik)

Zdroj fotografií v článku: Partybus.sk, Peter Král (photomedia.com)