Zumbathon 2

Zumbathon 2 Tropicana

Dátum: 6. november 2010

Čas konania: 13:00-16:00 

Miesto: Športová hala, Turecký rad 5, LeviceProgram:
12.30 - 13.00 - Registrácia + možnosť nákupu Zumba oblečenia  

13:00 - 13:50 - Zumba FUN show s Luckou a Ivom (BA)

14:00 - 15:00 - Zumba tropicana s VIP hosťami Javier a Renata

15:10 - 16:00 - Zumba team mix (Javier, Renata, Gabika, Lenka, Soňa, Katka, Lucka, Ivo)


Vstupné: 8,5 Eur rvých 50 rezervácií záväznou registráciou e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (meno, počet osôb, kontakt), telefonicky, SMS 0910 484 060, alebo osobne na našich hodinách Zumby v Bratislave, Leviciach a Tlmačoch. Platba na mieste v deň konania alebo vopred na jednej z našich hodín Zumby. Počet miest je limitovaný, preto zbytočne neváhajte.Wink

9 Eur pri registrácii vopred do 5.11.2010
10 Eur na mieste bez predošlej rezervácie
2 Eur diváci
Pre deti do 12 rokov platí zľava 50% 

V cene vstupného je zahrnutý pitný režim, občerstvenie, darček pre každého, tombola so skvelými cenami, predaj originálneho zumba oblečenia v Zumba shope, ochutnávka výrobkov zdravého životného štýlu Update, a 3 hodiny skvelej zábavy!

3 hodiny Zumby, 3 hodiny zábavy, 3 hodiny skvelej atmosféry! Príďte si zacvičiť s inštruktormi z kontinentu zrodu Zumby - Renata Rado z Brazílie a Javier Calderon Morales z Costa Ricy. Tešiť sa taktiež môžete na šiestich profesionálnymi inštruktorov zo Slovenska! Využite taktiež možnosť nakúpiť si originálne Zumba oblečenie v ZUMBA shope.

Doprava na Zumbathon pre Zumbáčky z Bratislavy! Spoločnosť organizujúca zájazdy na akcie SPACE4U s. r. o. pre vás pripravila špeciálny zájazd priamo na Zumbathon. Doprava z Bratislavy a späť hneď po skončení akcie. Autobus vás privezie priamo na miesto konania a hneď po skončení vás odvezie zpred športovej haly domov. Okrem bezstarostnej dopravy sa môžete tešiť na hudobné latino CD/DVD počas cesty (podľa vášho výberu), ktoré vás naladí tú správnu ZUMBA náladu Wink. Viac informácií sa dozviete kliknutím na tento odkaz

Pamätajte, nejedná sa o súťaž, ani športový tréning, keď nebudete vládať, môžete si hocikedy sadnúť a oddýchnuť. Ide tu o zábavu a my sa ideme baviť! ;)

Tešíme sa na vás! Smile 


 

Kliknutím na obrázok sa vám zobrazí plný náhľad